Eng.   Рус.
 
 

ВІДКРИТИЙ НАБІР У 12-У ШКОЛУ «НОВИЙ ЖУРНАЛІСТ»

Давно бажаєте засвоїти ази журналістики, але все ніяк не знаходили часу та можливості? А можливо, хочете навчитися грамотно розмовляти та писати? Уявляєш себе в ролі блогера, ведучого, кореспондента?

Відкривається дванадцятий набір в школу «Новий Журналіст». Навчання буде проходити у Києві по суботам з 17 лютого по 31 березня. Це для всіх: від малого - до великого, від того, що не мав відношення до журналістики - до бажаючого підвищити свою професійну кваліфікацію.

Всього за 7 тижнів студенти будуть озброєні знаннями, які стануть основою нової професії або просто улюбленої справи. Принцип роботи школи полягає в наступному: якісна теорія + регулярна практика = чудовий результат.

За весь період навчання студенти вивчають більше ніж 30 тем. Ось деякі з них:

- жанри журналістики;

- правила написання якісного тексту;

- візуальний смак в медіапродуктах;

- особливості роботи на телебаченні і радіо;

- юридичні аспекти роботи журналіста.

Викладацький склад школи «Новий Журналіст» збагачений професіоналами, які працюють в сфері медіа. Серед них представники різних редакцій: журнал «Фокус», «Радіо Вісті», рекламне агентство «Медіа Світ», Радіо М, канал 112, телеканал СТБ, інтернет-проект at Studio, патентно-юридичне агентство «Голдмарк» та інші.

Цифри і факти про навчання в школі «Новий Журналіст»:

•45 годин навчання;

•30 головних тем;

•17 спікерів-практиків;

•Сертифікат для майбутньої роботи;

•Книга «Новый Журналист» в подарунок.

Викладання відбувається на базі авторської програми із власним підручником. Книга написана дев'ятьма викладачами школи. В ній 18 найактуальніших тем по журналістиці, приклади текстів різних жанрів журналістики, список рекомендованої літератури. 

Посібник презентований в більш ніж 20-ти вищих навчальних закладах України. Ще до друку отримав хороші відгуки від відомих журналістів - Олена Скачко (головний редактор «Единственная»), Анастасії Даугуле (телеведуча «Інтер»), Владислава Головіна (екс-редактор Forbes Україна), Андрія Макаренко (телеведучий).

Всі подробиці та реєстрація на школу – на сайті:  http://newj.info/

За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону: +38 (050) 783-2633

NJ_viber

17 Февраль 2018, 10:00   до   31 Март 2018, 15:00

Помогите распространить информацию

Пожалуйста, помогите нам, известив о нашей странице своих друзей, коллег и последователей: ВІДКРИТИЙ НАБІР У 12-У ШКОЛУ «НОВИЙ ЖУРНАЛІСТ»


Вы также можете поделиться представленной ниже ссылкой через электронную почту или на своем Web-сайте.
http://novomedia.ua/civicrm/event/info?id=87&reset=1


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.