Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Телебачення, радіо, соціальні медіа, PR: 2018

Весняна медіаконференція від «Новомедіа» і MEDIAlliance International

22-24 березня, Київ, готель «Україна». Найактуальніше, найсучасніше та найпрактичніше – на весняній медіаконференції. Подія охопить чотири сфери: телебачення, радіо, соцмедіа, PR.

Організатори – Асоціація «Новомедіа» (Україна) та MEDIAlliance International (США).

Протягом трьох днів учасники здобудуть знання і практичні навички для роботи у християнських медіа-проектах. Передусім, подія стане в нагоді представникам медіа-відділів церков і християнських організацій, а також – співробітникам релігійних ЗМІ.

Цікаві лекції, корисні майстер-класи, практичні заняття у мобільній телевізійній і радіо студіях, сучасні медіакейси. Промовці з багаторічним досвідом підготували ексклюзивні презентації та матеріали. 

Для участі у медіаконференції необхідно зареєструватися ТУТ!

Завантажити програму медіаконференції ТУТ! 

Завантажити розклад сесій ТУТ!

ВИКЛАДАЧІ І ПРОМОВЦІ

Рон Харріс (Ron Harris) – президент та засновник MEDIAlliance International. У сфері ефірного мовлення – понад 50 років. У тому числі – 15 років на християнській радіостанції KCBI у Далласі (штат Техас). Д-р Харріс подорожує по всьому світу, проводить навчальні семінари, викладає та виступає в університетах і церквах. Служив медіадиректором кількох великих євангельських церков. Був автором, режисером і ведучим програм для національної телемережі ACTS TV Network. Викладав телерадіомовлення і комунікації у Південно-Західній Баптистській Семінарії в Форт-Уэрт та Далаському баптистському університеті. Понад 30 років є членом організації «Національні релігійні мовців» (NRB). Після служіння старшим віце-президентом у NRB залишив цю організацію, щоб заснувати MEDIAlliance International. Організація наразі працює з партнерами у більш, ніж 20 країнах. 

Руслан Кухарчук – журналіст, медіаменеджер, телеведучий. В різні періоди є співробітником українських телеканалів, друкованих та електронних ЗМІ на посаді репортера, парламентського кореспондента, випускового редактора, ведучого, головного редактора (телеканали НТН, CBN-CIS,TBi, CITI; газети «Столичные новости», «Деловая неделя», «КАМЕНЬ Краеугольный», сайт www.mignews.com.ua та інших). З 2004 року – президент Асоціації журналістів, видавців і мовців «Новомедіа». З 2011 року очолює оргкомітет щорічного міжнародного Новомедіа Форуму. Володіє кількома медіаресурсами: портал «Все Новости», сайт «НХМ – Новости Христианского Мира», музичний портал mBlog, журнал INTERESNOOO. Проводить навчання по Україні та інших країнах з таких тем: журналістика, телевиробництво, медіаменеджемент, масова комунікація. Має освіту журналіста, режисера та богослова. Співавтор та редактор навчального посібника «Новый журналист».

Уес Ворд (Wes Ward) – виконавчий директор відділу розвитку Harvest Bible Chapel Granger. Діяльність Уеса спрямована на розширення служінь, обмін повідомленнями, комунікацію із засобами масової інформації, місіонерство та насадження церков. Головна мета діяльності – поділитися Благою звісткою, допомогти людям отримати Євангеліє. Раніше працював старшим віце-президентом у цифровому агентстві Five Q, старшим директором з медіа для Revive Our Heart (Оживи наше серце), менеджером з трансляції на FamilyLifeToday. Був директором національних програм на Moody Radio та WMBI-FM/AM Chicago; керівником станції/директором програми на KCBI-FM Dallas/Fort Worth; головою радіокомітету NRB.

 

Джон Карлі (John Carley) – працював президентом Trinet Internet Solutions понад 20 років. Компанія розробляє передові веб-сайти, створює потокове аудіо/відео, веб-трансляції, а також надає стратегічний Інтернет-консалтинг. Джон має ступінь бакалавра наук в області організаційного лідерства та розповідає про останн

і використання веб-технологій. Він особисто був залучений у формуванні бачення використання інтернет-рішень для бізнесу та державних установ, допомагаючи їм функціонально використовувати якісні додатки для передачі своїх повідомлень. Джон провів живі корпоративні та евангелізаційні веб-трансляції з 13 країн світу на різних мовах. Протягом трьох років очолював Інтернет-комітет NRB, нині є членом Ради директорів цієї організації релігійних мовців. 

Кирилл та Анастасія Колпаковичі – займаються діяльністю в медіа служінні, яке охоплює весь процес створення відео – від підготовки сценарію і зйомки до релізу відео. Повний перелік продакшна: зйомка, озвучування, монтаж, корекція кольору, композитинг, VFX; 2.5 року розвиток каналу "Слово Боже" в YouTube. Кількість підписників – майже 5 000, на сторінці Фейсбук – більше 23 000. 2 роки розвитку каналу Justan в YouTube, який налічує 8 338 підписників. Відео з обох ютуб каналів транслюється на трьох телеканалах одеського телебачення: А1, gtv, gnews. 

Гарі Лонгнекер (Gary Longenecker) – відповідальний за медіавиробництво у служінні In Touch Ministries (Атланта, Джорджія). Як досвідчений оператор-постановник зняв роботу Anger: Is It Worth It?, рекламні серії What’s the Answer, короткі презентації для книг Доктора Чарльза Стенлі та навчальні серії In the School of Faith. Записав безліч інтерв’ю, серії коротких історій, студійних стенд-апів та спеціальних проектів. Кар’єра Гарі у сфері ефірного мовлення почалася у Real Life Ministries, де він пройшов шлях від стажера до головного режисера та оператора. У 1998 був прийнятий на роботу до Triple Horse Productions. Наступні 11 років працював як оператор-постановник для Turner Sports, TNT, Fox Sports, Coca-Cola, ESPN, TBN, NASCAR та армії США. У 2007-му зняв відео – Max Lucado 316: Stories of Hope. Як директор з фотографії, має величезний досвід оператора відеокамери –  працював над низкою національних рекламних кампаній. Зараз Гарі Лонгнекер працює як фрілансер для ESPN, Trinity Broadcasting та інших ключових медійних організацій.

Джон МакКінон (John McKinnon) – має  понад 20-тирічний досвід роботи в ефірних ЗМІ. Працював як режисер прямого ефіру для In Touch Ministries в Атланті з 2004 року. За цей час провів успішний перехід всієї роботи на HD, розширив використання пересувних станцій у телевиробництві, створив два виробничих цеха та здійснив перехід на нову систему управління мультимедійними активами. Був режисером безлічі національних телевізійних кампаній, створив відділ роботи з графікою. Працював для Triple Horse Productions, випускаючи рекламні ролики, документальні стрічки, концерти для Coca-Cola, Integrity Music та армії США. Джон розпочав кар’єру помічником виробництва у Real Life Ministries, займаючись зйомкою технічним забезпеченням, режисурою та іншими напрямками. Яскравим моментом кар’єри стало виробництво документальної стрічки про історичну автентичність Біблії. 

Джил Стріклін (Gil Stricklin) – засновник та уповноважена особа Marketplace Ministries Inc. Займався капеланською службою допомоги для працівників на національному та міжнародному рівнях з 1984 року. Отримав освіту в Університеті Бейлора в 1957 році і був призначений другим лейтенантом у Військово-повітряних силах Сполучених Штатів. Після активної служби в Повітряних Силах, Стріклін отримав журналістську освіту в Техаському християнському університеті в 1963 році. Джил працював редактором з релігійних питань в Fort Worth Star-Telegram. В Південно-Західній Баптистській духовній семінарії в Форт-Ворті здобув ступінь бакалавра та магістра з богослів’я. Протягом 22 років служив в армійському капеланському корпусі. Він провів п'ять років, подорожуючи по світу з доктором Біллі Гремом, виконуючи обов'язки його спеціального помічника, відповідального за відносини зі ЗМІ. Стріклін виступав для церков на різноманітних з’їздах, шкільних заходах та ділових зустрічах.

Для участі у медіаконференції необхідно зареєструватися ТУТ!

Завантажити програму медіаконференції ТУТ! 

Завантажити розклад сесій ТУТ!

Реєстраційний внесок: 290 грн. – на загальних підставах, 190 грн. – членам Асоціації «Новомедіа», групі від трьох осіб – 190 грн.

Адреса проведення медіашколи: Київ,вул. Інститутська,4, готель «Україна»

Розклад: щодня з 10:00 до 18:00.

Всі деталі – в офісі Асоціації «Новомедіа»:+38 (050) 783-2633, mail@novomedia.org

До Вашої уваги репортаж медіаконференції 2017:

http://novomedia.ua/node/1964

Відеоматеріал:

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.