Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Членство в Асоціації

Асоціація “Новомедіа” створена для тебе. Приєднуйся!

Ставши членом Міжнародної громадської організації “Асоціація журналістів, видавців і мовників "Новомедіа", ви стаєте частиною спільноти людей, яких єднають дві ознаки: 1) вони є віруючими різних християнських конфесій; 2) вони є працівниками релігійних та світських засобів масової інформації чи цікавляться медіа.

Новомедійники сповідують гасло: Трансформація ЗМІ - Трансформація суспільства. Вони вірять, що просування кращих стандартів журналістської етики та християнського світогляду є ознакою професійної і відповідальної журналістики.  

Втім, Асоціація об’єднує не тільки діючих працівників ЗМІ. Якщо ви ідейно підтримуєте цілі і роботу Асоціації, то теж можете стати одним з нас.

Ознайомитися з цілями і завданнями Асоціації “Новомедіа” ви можете у спеціальному розділі. Ми прагнемо об’єднати наші зусилля, а також допомагати одне одному задля реалізації поставленої мети.

Засоби масової інформації справедливо називають “четвертою владою” після законодавчої, виконавчої і судової. Ми живемо в епоху інформаційних війн, коли на перший план виходить не залізна зброя, а слово, повідомлення, інформація. Тому працівники ЗМІ, які сповідують християнство і живуть згідно евангельского вчення, об’єднуються навколо Асоціації “Новомедіа”, щоби стати могутньою силою у контексті вимог сучасності.

Асоціація “Новомедіа” прагне допомогти християнським журналістам якомога практичніше семінарами, майстер-класами, навчальними програмами, а також текстовими і фото матеріалами для друку у пресі, аудіо та відеопрограмами для ефіру. Ми готові відстоювати інтереси своїх членів на всіх рівнях, а також допомагати їм у роботі і служінні.

Щоб стати членом Асоціації “Новомедіа”, треба:

1) заповнити бланк заяви (для українців - українською), надіслати орігінал анкети з фотокарткою за адресою: Асоціація "Новомедіа", а\с 424, Київ, 03150;
2) надіслати у листі також рекомендацію у вільному викладі у письмовій формі від члена Правління Асоціації, або від священослужителя вашої церкви;
3) сплатити вступний внесок у розмірі 180 гривень (реквизити);
4) заява кандидата та рекомендації розглядаються на засіданні Правління Асоціації, воно ухвалює рішення щодо кандидатури (позитивне або негативне);
5) ставши членом Асоціації, людина отримує спеціальне посвідчення (просимо прислати якісне фото для пластикової карти, як на документи, не меньше 2 мб на електронну пошту: mail@novomedia.org). Посвідчення "ПРЕСА" від Асоціації "Новомедіа" виготовляється 1 раз на квартал.

Рекомендовано до пакету документів додавати зразки своїх робіт у галузі ЗМІ (телебачення, преса, радіо, Інтернет).

Додаткову інформацію про членство в Асоціації «Новомедіа» і користь посвідчення читайте ТУТ!

Скачати бланк заяви для вступу в Асоціацію “Новомедіа”.

ДодатокРозмір
Іконка документу Microsoft Office zayava_new_2016_ukr.doc33.5 КБ


 
 
 
 

Подарочная книга Лина Костенко "Триста поэзий" купить в онлайн магазине book24.ua | двери входные харьков цена

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.