Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Новини

Вінницьким студентам-журналістам - про викривлення стандартів у медіапрофесії

В понеділок, 11 грудня президент Асоціації журналістів, видавців і мовців «Новомедіа» Руслан Кухарчук відвідав Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Це була тематична зустріч, майстер-клас для студентів першого та другого курсів факультету філології і журналістики.

Студенти дізналися деталі про роботу організації «Новомедіа» з вуст її засновника. Він ділився своїм професійним досвідом та діяльністю Асоціації в Україні та інших країнах.

Новини та анонси: 

Про викривлення дефініції «мова ворожнечі» говорили у Києві

Тематична дискусія про так званий «хейт спіч» (hate speech) відбулася у Києві 6 грудня. Організатором круглого столу виступила Асоціація журналістів «Новомедіа», розмістилася подія у приміщенні Національної спілки журналістів України. Промовці та учасники розглянули проблематику захисту свободи слова і свободи віросповідання у контексті впровадження в інформаційне та правове поле України поняття «мова ворожнечі». Про що йшлося і до якого висновку прийшли експерти, читайте у цьому матеріалі…

Новини та анонси: 

У Харкові пройшло навчання церковних медіаспеціалістів

2 грудня 2017 відбувся одноденний навчальний курс для церков і християнських організацій. Йшлося про те, як оволодіти новими інструментами для інформаційного служіння і ефективної масової комунікації. В навчанні брали участь пастори церков, офіс-менеджери, відповідальні за інформаційне служіння, церковні журналісти і християнські медіа-активісти.

Новини та анонси: 

Посвідчення члена Асоціації "Новомедіа"

Шановні члени Асоціації "Новомедіа"!

Дякуємо, що ми вже не один рік продовжуємо спільну місію з вами!

Поспішаємо нагадати, що закінчується 2017-й рік. Це - найкраща можливість завчасно попіклуватися про членське посвідчення «ПРЕСА»  від «Новомедіа». Для цього необхідно переконатися, що сплатили членський внесок за поточний рік (180 грн) і замовити для себе друк посвідчення.

Новини та анонси: 

Два місяці на реалізацію мрії: випустилася 11-та школа «Новий журналіст»

Закінчилось навчання одинадцятого набору в школі «Новий журналіст». Випускний і вручення дипломів проходили 25 листопада.

Вже з першого заняття студенти були налаштовані вставати по суботах рано вранці, щоб переймати досвід у спікерів-професіоналів, кардинально змінювати  мислення і готуватися робити свій внесок в журналістську діяльність.

Новини та анонси: 

«Інформаційний відділ церкви: створення і розвиток» 2 грудня 2017, Харків

Одноденний навчальний курс, який допоможе церквам і християнським організаціям оволодіти новими інструментами для служіння і ефективної масової комунікації.

Цільова аудиторія курсу:

Пастори, офіс-менеджери, відповідальні за інформаційне служіння, церковні журналісти і християнські медіа-активісти.

Новини та анонси: 

Університетський тур «Новомедіа» сягнув Кам’янця-Подільського

В понеділок, 20 листопада, студенти Кам’янець-Подільська говорили про журналістику з Русланом Кухарчуком. Близько 50 журналістів та рекламників прийшли на лекцію в університет.

Новини та анонси: 

«Мова ворожнечі: трансформація дефініції та можливі наслідки» (анонс дискусії)

Асоціація «Новомедіа» запрошує до участі у дискусії на тему: «Мова ворожнечі: трансформація дефініції та можливі наслідки». Захід відбудеться у середу, 6 грудня, у Києві.

Новини та анонси: 

ПАТ "НСТУ" оголошує конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Суспільного

Публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" оголошує конкурсний відбір на посади менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного. Відповідне рішення було прийняте правлінням ПАТ "НСТУ" під час чергового засідання, яке відбулося 6 листопада 2017 року.

На виконання Стратегії реформування суспільного мовлення члени правління ПАТ "НСТУ" затвердили порядок щодо проведення конкурсів на вищезазначені керівні посади в регіональних філіях Суспільного з метою роз’єднання функцій управління творчою та адміністративною частинами.

Новини та анонси: 

Novomedia Awards 2017 – реакція соцмереж

В столиці пройшла уже шоста церемонія Novomedia Awards. Семеро журналістів та редакцій отримали нагороди за коректне висвітлення християнських цінностей.

Новини та анонси: 

Сторінки 
 
 
 

Получите высшее образование в Великобритании и пройдите тест TOEFL.

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.