Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Новини

Відома дата проведення Новомедіа Форуму 2018. Почалася реєстрація

У Києві 2-3 листопада пройде головна журналістська подія осені - Новомедіа Форум. Тема і назва цього року - "True журналістика". Івент розміститься в комплексі Nivki Hall. Понад тридцять топових українських та іноземних журналістів і медіа-менеджерів стануть спікерами Форуму. 1 серпня почалася реєстрація.

Новини та анонси: 

Здолаємо нинішні випробування разом: потребує допомоги маленька дівчинка Іванка

Асоціація «Новомедіа» просить всіх небайдужих долучитися до підтримки сім`ї Віталія Голубєва. Він неодноразовий спікер Новомедіа Форуму, колега, брат у Христі. Сьогодні, 18.04, оперують третю донечку Віталія - Іванку. Діагноз: спинномозкова грижа і гідроцефалія головного мозку. Дитинці лише тиждень, однак це вже її друга тяжка операція. 

Новини та анонси: 

Руслан Кухарчук і Пітер Вудінг провели зустріч у Києві

У четвер, 12 квітня, у Києві відбулася зустріч голови Асоціації «Новомедіа» Руслана Кухарчука із британським журналістом Пітером Вудінгом. Сторони обмінялися актуальною інформацією про роботу християнських журналістів в Україні та Великобританії.

Пітер Вудінг вже більше 20 років працює в медіа-сфері. Тривалий час був спеціальним кореспондентом у Лондоні для американської телекомпанії CBN. Зараз працює як тележурналіст для проекту Global News Alliance. У зв'язку з цим сторони обговорили можливу участь кореспондентів з України для створення телевізійних матеріалів.

Новини та анонси: 

Відбувся дванадцятий випуск у школі «Новий Журналіст»

Випускний і вручення дипломів дванадцятого набору школи «Новий журналіст» проходили у суботу, 31 березня. Документ отримали всі студенти, які успішно виконали практичні завдання і склали іспит.

Новини та анонси: 

На #novomedia18 вивчали нові методи християнського служіння через медіа

При поширенні Благої звістки й вічних цінностей неможливою обійтися без інструментів масової комунікації та ЗМІ. Як це робити ще краще й ефективніше — про це і йшла мова на щорічній конференції «Телебачення, радіо, онлайн-медіа: 2018» від Асоціації «Новомедіа» (Україна) й MEDIAlliance International (США). Подія проходила 22–24 березня в центрі Києва і зібрала близько 150 медійників-християн з різних міст України. Також прибули делегати зі США та Молдови. 

Новини та анонси: 

Все про онлайн-медіа від спікера медіаконференції - Джона Карлі

Запрошуємо Вас на медіаконференцію 2018!

Для участі необхідно зареєструватися ТУТ!

До Вашої уваги огляд сесій від Джона Карлі:

День 1 - Сесія 1: Як використовувати інтернет-технології для благовістя

Новини та анонси: 

Офіс «Новомедіа» передав подарунки дітям медіапрацівників

Асоціація «Новомедіа» відправила подарунки дітям членів організації. Благодійна акція була проведена в партнерстві з місією «Сумка Самарянина». Більше 60 подарункових коробок пішли до хлопчиків і дівчаток по всій Україні.

Всі подарунки відсортовані за віком і статтю дитини - від 2 до 14 років. У кожній з коробок - корисні речі і смачні сюрпризи. Найменші отримали іграшки та солодощі. Школярам дістався тематичний інвентар: зошити, блокноти, ручки, олівці. І, звичайно, просто потрібні речі: шапки, рукавиці, гігієнічні приналежності та інше.

Новини та анонси: 

Голова «Новомедіа» провів зустрічі з керівниками слов'янських ЗМІ Каліфорнії

Руслан Кухарчук, президент Асоціації журналістів «Новомедіа», знаходився в Сакраменто (Каліфорнія) з робочим візитом з 1 по 11 лютого. Мета поїздки - встановити ділові контакти і налагодити партнерство з місцевими засобами масової інформації, які працюють для слов'янської діаспори.

Новини та анонси: 

Телебачення, радіо, соціальні медіа, PR: 2018

Весняна медіаконференція від «Новомедіа» і MEDIAlliance International

22-24 березня, Київ, готель «Україна». Найактуальніше, найсучасніше та найпрактичніше – на весняній медіаконференції. Подія охопить чотири сфери: телебачення, радіо, соцмедіа, PR.

Організатори – Асоціація «Новомедіа» (Україна) та MEDIAlliance International (США).

Новини та анонси: 

Залишилось 8 днів до початку навчання в школі медіапрофесії "Новий Журналіст"

Давно бажаєш засвоїти ази журналістики, але все ніяк не знаходив часу та можливості? А можливо, хочеш навчитися грамотно розмовляти та писати? Уявляєш себе в ролі блогера, ведучого, кореспондента?

Школа "Новий Журналіст" запрошує саме тебе!

Це для всіх: від малого - до великого, від того, що не мав відношення до журналістики - до бажаючого підвищити свою професійну кваліфікацію.

Встигни зареєструватися, повідомити друзів та збагатитися знаннями, які стануть основою нової професії або просто улюбленої справи.

Новини та анонси: 

Сторінки 
 
 
 

Получите высшее образование в Великобритании и пройдите тест TOEFL. | Купить батарею для ноутбука можно здесь.

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.