Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Новини

Асоціація «Новомедіа» і АХТРЖ: зустріч у Гельсінкі

З 1 до 5 грудня президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук перебував з робочим візитом у Гельсінкі. Він відвідав Фінляндію на запрошення відомого телевізійного благовісника Ханну Хаукка. Останній очолює також Асоціацію християнських телерадіожурналістів (АХТРЖ) та медіа-групу IRR-TV.

Новини та анонси: 

Руслан Кухарчук здійснив медіа-тур у Херсоні

16 листопада у День працівників телебачення, радіомовлення та зв'язку Руслан Кухарчук приїхав у Херсон. Голову Асоціації «Новомедіа» запросили провести лекцію у Херсонськкому державному університеті.

На кафедрі соціальної комунікації гість з Києва читав лекцію для студентів 2-3 курсів. Діалог з майбутніми фахівцями журналістики відбувся у форматі бесіди у телерадіостудії університету.

Новини та анонси: 

"НОВОМЕДІА" ПРОВЕЛА МЕДІА КУРС В КБІ

Команда Асоціації "Новомедіа" організувала медіа курс для студентів Київського Біблійного Інституту (КБІ).

Двадцять студентів з різних регіонів України занурилися у сферу журналістики, соціальних медіа і зв язків з громадскістю. Як це використовувати в служінні і благовісті — про це йшлося протягом 3 днів спеціального навчання у Києві.

Новини та анонси: 

Голова "Новомедіа" виступив у ЖДУ ім.Івана Франка

У середу, 14 листопада, президент Асоціації журналістів «Новомедіа» провів лекцію і майстер-клас у Житомирському державному університеті ім. Івана Франка. Цей ВНЗ один з небагатьох, які представники журналістської організації досі не відвідували. Голова «Новомедіа» спілкувався з студентами 1-4 курсів за спеціальностями журналістика, редагування, політологія.

Новини та анонси: 

Novomedia Awards 2018: реакція соцмереж

 

З'явились відгуки з щорічної кампанії  відбору і нагородження кращих журналістів і редакцій за компетентне висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей 2018 року.

Оргкомітет нагородив вісім лауреатів за їх матеріали на телебаченні, в друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях. 

Новини та анонси: 

Вісім журналістів і редакцій стали лауреатами Novomedia Awards 2018

Ввечері 3 листопада в комплексі Nivki-hall проходила церемонія NovоmediaAwards 2018. Журналісти і редакції отримали нагороди за компетентне висвітлення християнських цінностей у своїх матеріалах.

 

Новини та анонси: 

Лауреати церемонії Novomedia Awards 2018 (список)

У суботу, 3 листопада,в комплексі Nivki-hall пройшла церемонія Novоmedia Awards. Журналісти та редакції отримали нагороди за компетентне висвітлення тем віри, сімейної тематики та вічних християнських цінностей.

Новини та анонси: 

Новомедіа Форум 2018: нове покоління TRUE-журналістів

В Києві 2-3 листопада відбувався журналістський Новомедіа Форум. Понад 350 учасників з різних регіонів країни, 30 медіа-експертів, 25 сесій, 50 волонтерів. Тема Форуму в цьому році – TRUE журналістика, а гасло вже 7 років залишається незмінним - «Нові медіа та вічні цінності».

Новини та анонси: 

Novomedia Awards 2018: вісім лауреатів і Марта Адамчук

Церемонія нагородження журналістів та редакцій NovomediaAwards 2018 відбудеться 3 листопада у концертному залі Nivki-Hall о 18.00. Дипломи та статуетки отримують кращі журналісти і редакції, які компетентно висвітлюють теми віри, християнських цінностей і сімейних традицій.

Матеріали: 
Новини та анонси: 

Брошура Новомедіа Форуму 2018 вийшла з друку

Офіційне видання Новомедіа Форуму надруковано накладом одна тисяча примірників. Брошура містить основну інформацію про захід, а також детальну програму Форуму.

Завантажити буклет у форматі PDF

Новини та анонси: 

Сторінки 
 
 
 

Купить батарею для ноутбука можно здесь.

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.