Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.



Новини

Університетський тур «Новомедіа» сягнув Кам’янця-Подільського

В понеділок, 20 листопада, студенти Кам’янець-Подільська говорили про журналістику з Русланом Кухарчуком. Близько 50 журналістів та рекламників прийшли на лекцію в університет.

Новини та анонси: 

«Мова ворожнечі: трансформація дефініції та можливі наслідки» (анонс дискусії)

Асоціація «Новомедіа» запрошує до участі у дискусії на тему: «Мова ворожнечі: трансформація дефініції та можливі наслідки». Захід відбудеться у середу, 6 грудня, у Києві.

Обговорення присвячене проблематиці захисту свободи слова у контексті впровадження в інформаційне та правове поле України поняття «мова ворожнечі» (hate speech). Нині спостерігається певний конфлікт між концепцією «мови ворожнечі» та вільним вираженням своїх поглядів в частині критики дій або поведінкових моделей. Ця тенденція має такі ознаки, які суперечать демократичним цінностям і зазіхають на свободу слова.

Новини та анонси: 

ПАТ "НСТУ" оголошує конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Суспільного

Публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" оголошує конкурсний відбір на посади менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного. Відповідне рішення було прийняте правлінням ПАТ "НСТУ" під час чергового засідання, яке відбулося 6 листопада 2017 року.

На виконання Стратегії реформування суспільного мовлення члени правління ПАТ "НСТУ" затвердили порядок щодо проведення конкурсів на вищезазначені керівні посади в регіональних філіях Суспільного з метою роз’єднання функцій управління творчою та адміністративною частинами.

Новини та анонси: 

Novomedia Awards 2017 – реакція соцмереж

В столиці пройшла уже шоста церемонія Novomedia Awards. Семеро журналістів та редакцій отримали нагороди за коректне висвітлення християнських цінностей.

Новини та анонси: 

Студенти-журналісти Харкова говорили про релігійну тематику в ЗМІ

В четвер, 9 листопада Руслан Кухарчук провів лекцію для студентів Харківської державної академії культури. На зустріч із спікером прийшли студенти першого та другого курсів кафедри журналістики, а також рекламники та піарники.

Новини та анонси: 

Новомедіа Форум 2017: як це було

 

Новини та анонси: 

Семеро кращих журналістів отримали нагороди Novomedia Awards

Ввечері 4 листопада в комплексі Nivki-hall проходила церемонія Novоmedia Awards. Журналісти і редакції отримали нагороди за компетентне висвітлення християнських цінностей у своїх матеріалах. На подію зібралося понад двісті гостей.

Новини та анонси: 

Лауреати премії Novomedia Awards 2017 (список)

У суботу, 4 листопада в комплексі Nivki-hall пройшла церемонія Novоmedia Awards. Журналісти та редакції отримали нагороди за компетентне висвітлення тем віри, сімейної тематики та вічних християнських цінностей. Загалом статуетки отримали семеро лауреатів.

Новини та анонси: 

Лідерський Медіа Саміт у Даласі зібрав учасників з 20 країн

У жовтні відбувся другий Лідерський Медіа Саміт в американському штаті Техас. Захід організував MEDIAlliance International, очолюваний доктором Рональдом Харрісом. Приймав делегатів – Далласький Баптистський Університет (DBU).

Новини та анонси: 

Novomedia Awards 2017: семеро лауреатів і четверо артистів

Церемонія нагородження журналістів та редакцій NovomediaAwards 2017 відбудеться 4 листопада у концертному залі Nivki-Hall о 18.00. Дипломи та статуетки отримують кращі журналісти і редакції, які компетентно висвітлюють теми віри, християнських цінностей і сімейних традицій.

Новини та анонси: 

Сторінки



 
 
 
 

Получите высшее образование в Великобритании и пройдите тест TOEFL.

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.