Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Секція «Телевиробництво» - онови свій медіа проект

Займаєтесь відеовиробництвом? Тоді Вам точно потрібно потрапити на Медіаконференцію «Телебачення, радіо, соціальні мережі і ПР», 30 березня - 1 квітня! Спеціально для Вас секція «Телевиробництво» від фахівців широкого спектра з США.

Для кого це:

Навчання буде корисне всім, хто вже працює або планує займатися телевізійним виробництвом. У тому числі представникам медіа або телевізійних відділів церков або християнських організацій.

Чому вам потрібно бути на навчанні:

- спікери з більш ніж 20-річним досвідом телемайстерності, йшли в ногу з часом, інноваціями і знають, як поліпшити і модернізувати Ваш медіаконтент;

- профі різного медіавиробництва: від операторської роботи, монтажу, режисури, зйомки в різних форматах: стендап, документалістика, рекламні ролики, лайф-сторі, інтерв'ю - навчать вас працювати в різних тележанрах;

- практикум: геть нудну теорію, ви опинитесь на знімальному майданчику в реальному процесі, спікери вже пакують апаратуру і техніку;

- їхні авторські програми можна почути по всьому світу за допомогою радіо і телебачення, трансляцій, додатків, наші спікери однозначно надихнуть вас для реалізації власних ідей.

Вам вже не терпиться познайомитися зі спікерами?  З радістю представляємо спецгостей медіаконференціі в секції «Телевиробництво»:

Гаррі Лонгенекер (Gary Longenecker) - відповідальний за медіавиробництва в служінні In Touch Ministries(Атланта, Джорджія). Як досвідчений оператор-постановник зняв роботу Anger: Is It Worth It ?, рекламні серії What's the Answer, короткі презентації для книг Доктора Чарльза Стенлі і навчальні серії In the School of Faith. Він також записав безліч інтерв'ю, серії коротких історій, студійних стендап і спеціальних проектів. Кар'єра Гаррі в сфері ефірного мовлення почалася в Real Life Ministries, де він пройшов шлях від стажиста до головного режисера і оператора. У 1998 він був прийнятий на роботу в Triple Horse Productions. Наступні 11 років працював як оператор-постановник для Turner Sports, TNT, Fox Sports, Coca-Cola, ESPN, TBN, NASCAR і армії США. У 2007-му зняв відео - Max Lucado 316: Stories of Hope.

17022145_1241320315904499_8712284982253672183_n

 

Джон Маккинон (John McKinnon) має більш ніж 20-річний досвід роботи в ефірних ЗМІ. Працював як режисер прямого ефіру для In Touch Ministries в Атланті з 2004 року. За цей час провів успішний перехід всієї роботи на HD, розширив використання пересувних станцій в телевиробництві. Був режисером безлічі національних телевізійних кампаній, створив відділ роботи з графікою. Джон почав кар'єру помічником виробництва в Real Life Ministries, займаючись зйомкою і технічним забезпеченням, режисурою і іншими напрямками. Яскравим моментом кар'єри було виробництво документального фільму про історичну автентичність Біблії. Джон також працював для Triple Horse Productions, випускаючи рекламні ролики.

16939515_1241319859237878_863845037024687975_n

«In Touch Ministries» одне з найбільших християнських служінь в США. Воно спеціалізується на створенні відео і аудіопроповідей, поширенню їх в Інтернеті, трансляції в ефірі. Тільки на офіційному пабліку в фейсбуці організація має більше 1,3 мільйона лайків. Фахівці телевізійної команди «In Touch Ministries» будуть викладачами на медіаконференції. Вони проведуть майстер-клас для учасників заходу 30 березня - 1 квітня.

Приходьте і особисто познайомтеся з викладачами з Америки, що працюють в світських і релігійних ЗМІ.

Реєстрація та подробиці ТУТ!


Прес-центр "Новомедіа"

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.