Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Представлено офіційну афішу Новомедіа Форуму — 2017

 

Асоціація «Новомедіа» презентує офіційні рекламні матеріали Форуму — 2017, який відбудеться в Києві 3 і 4 листопада.


Один з основних етапів підготовки щорічного Новомедіа Форуму — розробка та представлення офіційної афіші. Вона розкриває ключову тему й концепцію майбутньої події, дає старт рекламній кампанії.


Міжнародний Новомедіа Форум — 2017 матиме слоган «Реформація масових комунікацій».


«В Україні відбувається процес реформування. Багато сфер підлягають змінам, медіа в тому числі, — каже голова оргкомітету Форуму Руслан Кухарчук.До того ж 2017 року тематика реформації є особливо символічною: ми з усім світом відзначаємо 500-річчя європейської протестантської Реформації. Ці дві причини істотно вплинули на вибір цьогорічної теми Форуму».


Афіша події потрапить, як зазвичай, до багатьох майданчиків в інтернеті, соціальних медіа, а також до друкованих видань. Її буде розміщено в редакціях ЗМІ, в університетах і на інших публічних ресурсах. Організатори запрошують поширювати афішу Форуму, щоби якомога більше людей потрапили на подію і здобули безцінні знання та потрібні навички від кращих медіаспікерів.


Афішу можна завантажити за посиланням:

(РОС) 

(УКР) 

НМ-17_афиша А3-укр_jpeg


Також створено спеціальний хедер для приватних акаунтів і пабліків у фейсбуці. Зображення є у вільному доступі, всі охочі можуть його використовувати. Виготовила рекламні матеріали Ольга Худокормова, яка є багаторічним дизайнером офіційних афіш Новомедіа Форуму.


Хедер міститься ТУТ! 

ДЛЯ ФБ НМ17 ФОРУМ_828х315 copy


Нагадуємо, що сьомий Новомедіа Форум відбудеться в Києві 3 і 4 листопада в комплексі «Nivki-Hall». Особлива цінність Форуму — фахівці високого рівня з різних типів ЗМІ, які люб’язно діляться своїми знаннями та навичками. Цього року таких буде понад тридцять. Пул спікерів постійно поповнюється новими знаковими іменами. 


Список спікерів попередніх Форумів: 2011 рік // 2012 рік // 2013 рік // 2014 рік // 2015 рік // 2016 рік

 

 

Прес-центр "Новомедіа" 

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.