Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Асоціація «Новомедіа» провела заходи з журналістами та студентами Харкова

21 вересня 2017 року президент Асоціації журналістів «Новомедіа» Руслан Кухарчук відвідав Харків. На запрошення шеф-редактора відділу новин каналу ОТБ Ольги Шевченко був записаний ефір програми «Тема дня». Відповідаючи на поставлені питання, гість з Києва торкнувся різних аспектів внутрішньополітичної ситуації в Україні.

Також у студії обговорили особливості української журналістики і теми, які умисно ігноруються у медіа. Зокрема Руслан Кухарчук звернув увагу коллег на новий масовий український просімейний рух, який виникає в останні два роки. Він має активну вуличну складову, а тому тим більше несправедливо непомічений журналістами.

 Xarkiv_Kuharchuk-2

Особливо жвавою стала зустріч зі студентами факультету соціальних комунікацій Харківської державної академії культури. Студенти були дуже активними у своїх запитаннях. Вони піднімали різні теми, пов'язані з медіапрофесією: у чому цінність фаху журналіста, просили поділитися яскравими історіями з професії, а також порадами – як стати ефективним та успішним журналістом. Окремо зупинилися на «нішовій» та релігійній журналістиці. В чому їх специфіка і якими навичками слід оволодіти, щоб об'єктивно висвітлювати події і теми, пов'язані з темами віри і церкви.

Руслан Кухарчук зазначав, що сучасна журналістика має декілька вад, серед яких гіперувага до всього дивакуватого. Це створює у аудиторії викривлене уявлення про реальність та про норму. Загалом тема зустрічі голови «Новомедіа» і студентів звелася до такого: «Безпечна  комунікація та суб'єктивна журналістика». Також відбулася презентація другого видання книжки «Новий журналіст», яку напередоні випустила Асоціація «Новомедіа».

 Xarkiv_Kuharchuk 1

Ірина Іванова, кандидат філологічних наук, докторант НПУ ім. М. Драгоманова, доцент кафедри журналістики зазначила: «Спікер дуже надихнув студентів. Цікаво було спостерігати, як його просто засипали питанями, які по суті розкрили проблематику виступу. Руслан Кухарчук допоміг педколективу розкрити практичну сторону професії – в її еволюції та актуальних проблемах. Особливо цікавою стало обговорення релігійної тематики в секулярних ЗМІ. Для Харкова – це новий погляд. Щиро бажаємо продовження співпраці!» 

  Xarkiv_Kuharchuk-3 

Асоціація «Новомедіа» вже багато років активно взаємодіє з вищими навчальними закладами України. Сприяння якісній журналістській освіті є одним з основних пріоритетів організації. За роки своєї діяльності лідери Асоціацій відвідали 30 університетів та інститутів.

Прес-центр Асоціації «Новомедіа».

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.