Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.



Християнський Медіа Саміт в Єрусалимі: вперше в історії на державному рівні

Понад 130 журналістів і керівників медіа-компаній з 40 країн і всіх континентів зібралися в Єрусалимі з 15 по 18 жовтня. У ці дні з ініціативи прес-офісу ізраїльського уряду проходив Християнський Медіа Саміт. Подія такого формату на державному рівні відбулася вперше — в рік 50-річчя Єрусалима як столиці сучасного Ізраїлю і напередодні 70-річчя утворення єврейської держави. 

Sammit_Jerusalim

Подія мала характер державногозначення. Саме тому до тих, хто зібралися,упродовж чотирьох днів приїжджали перші особи держави. Увечері 15 жовтняна території Єрусалимського музею перед учасниками Християнського Медіа Саміту виступив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху. Виступ був надзвичайно пасіонарним і відвертим. «Найвірніші і послідовні друзі Ізраїлю — християнські громади по всьому світу. Ми дякуємо християнським медіа за всю роботу, яку ви робите», — категорично і публічно заявив глава ізраїльського уряду.

Netanyaxy

Програма Саміту була надзвичайно насиченою — кожен день з 9 ранку до 10 вечора. До обіду — тематичні спічі експертів і дискусійні панелі. Про Ізраїль як єдину демократію на Близькому Сході, про характер войовничого антиєврейського ісламу, про палестинський порядок денний, про ключову загрозу з боку Ірану, про висвітлення ізраїльської теми у світових ЗМІ і багато іншого.

Christian-Media

Після обіду християнські медійники з усього світу знайомилися з Ізраїлем наочно. Відвідували офіси високотехнологічних компаній, їздили вивчати Ізраїльський розділовий бар’єр разом з його автором і творцем Дені Тирза, відвідували єврейські поселення на Західному березі Йордану, знайомилися з біблійною археологією.

mer-Jerusalima

До учасників Християнського Медіа Саміту приїжджали для знайомства і виступів також мер Єрусалиму НірБаркат, член парламенту АвіДічтер, міністр Єрусалиму і Спадщини ЗєевЕлькін, заступник міністра закордонних справ ЦипіХотовлі. А в завершенні Саміту його делегати вирушили до резиденції президента Ізраїлю РеувенаРівліна. Глава держави тепло привітав християнських медійників з усього світу, подякував їм за дружбу і солідарність, за вірність правді й цінностям демократії. Після півгодинного виступу й відповідей на запитання в резиденції президента відбувся завершальний прийом і обід.

Presedent-Izrael

Україну на цій знаковій події представляв президент Асоціації журналістів «Новомедіа» Руслан Кухарчук. Він також зустрівся з керівником прес-офісу уряду Ізраїлю Ніцаном Ченом, сторони обговорили подальшу взаємодію з українськими колегами. «Наша організація має багаторічну історію партнерства й співпраці з посольством Ізраїлю в Україні. Участь в Християнському Медіа Саміті з президентом і прем’єр-міністром єврейської держави відкриває нові рубежі в наших взаєминах. Для нас честь представляти Україну на заході такого значення і масштабу в Єрусалимі », — зазначив Руслан Кухарчук.

Ruslan-and-Chen

Нагадаємо, раніше в 2014 і 2016 роках офіс «Новомедіа» організовував поїздку українських журналістів на Святу землю на запрошення Міністерства туризму і Міністерства закордонних справ Ізраїлю. За мотивами останнього туру був знятий 20-хвилинний документальний фільм «Побачити прочитане».

Прес-центр "Новомедіа".

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.