Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Університетський тур «Новомедіа» сягнув Кам’янця-Подільського

В понеділок, 20 листопада, студенти Кам’янець-Подільська говорили про журналістику з Русланом Кухарчуком. Близько 50 журналістів та рекламників прийшли на лекцію в університет.

Руслан Кухарчук провів лекцію для студентів Кам’янець-Подільського національного  університету імені Івана Огієнка. Приводом приїзду спікера став останній Новомедіа Форум у Києві. В ньому взяла участь делегація із сімох студентів університету та Оксана Іванівна Почапська, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики Кам’янець-Подільського національного  університету імені Івана Огієнка. Саме на їхнє запрошення Руслан Кухарчук приїхав до Кам’янця-Подільського.

4

Гість розповів про зміну стандартів в політичній журналістиці  України. Також окреслив нові тенденції зарубіжних ЗМІ. Розмова торкнулася проблеми висвітлення сучасними ЗМІ суспільно-політичної і релігійної тематик.

Студенти поставили близько 20 різних запитань, які стосувалися усіх аспектів журналістської тематики: політична журналістика, стандарти неупередженості, робота в прямому ефірі, релігійна тематика, різниця між журналістикою і піаром, цікавилися нюансами організації щорічного Новомедіа Форуму.

Крім цього, Руслан Кухарчук від імені Асоціації «Новомедіа» передав для бібліотечного фонду університету підручник  «Новий журналіст».

2

Оксана Іванівна розповіла: «Зустріч із Русланом Кухарчуком пройшла у форматі дружньої невимушеної розмови.  Студенти не лише ставили запитання у межах окресленої теми, але й намагалися випитати у доповідача його професійні секрети.

3

Подібні зустрічі дають можливість студентам свідомісно вистрибнути за межі академічної журналістики, усвідомити особливості розвитку журналістського процесу в умовах реальної політико-культурної ситуації, а також визначитися із власними ціннісними орієнтирами у подальшій журналістській діяльності.  Сподіваємось на подальшу співпрацю із Асоціацією "Новомедіа"».

1

Нагадаємо, що Асоціація «Новомедіа» вже багато років активно взаємодіє з вищими навчальними закладами України. Сприяння якісній журналістській освіті є одним з основних пріоритетів організації. За роки своєї діяльності представники  Асоціації відвідали 30 університетів та інститутів.

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.