Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Два місяці на реалізацію мрії: випустилася 11-та школа «Новий журналіст»

Закінчилось навчання одинадцятого набору в школі «Новий журналіст». Випускний і вручення дипломів проходили 25 листопада.

Вже з першого заняття студенти були налаштовані вставати по суботах рано вранці, щоб переймати досвід у спікерів-професіоналів, кардинально змінювати  мислення і готуватися робити свій внесок в журналістську діяльність.

Одинадцятий набір об'єднав різних за освітою студентів, серед них: редактори, соціологи, вчителі, приватні підприємці і навіть журналісти зі стажем. Адже школа для всіх - від малого до великого, від того, що не має відношення до журналістики, до сформованого та успішного.

IMG_1339

«Ледачого не дочекаєшся, сонливого не добудишся» -  зовсім не про студентів школи «Новий журналіст». Галина Стрижачук - студентка з Одеси. Вона щосуботи відправлялася до Києва заради чергової порції лекцій і майстер-класів. «Відстань - зовсім не перешкода, коли у тебе є мета та мрія отримати корисні знання. Я - вчитель образотворчого мистецтва, за сумісництвом, - мама трьох дітей і просто щаслива людина».

IMG_3267

 Проаналізувала значимість школи староста групи Аліна Степанчук: «Для мене випуск в школі «Новий журналіст» прирівнювався до випуску в середній школі. Така сама приємна метушня, невелике хвилювання та бажання отримати сертифікат. Школа надає можливість визначитися з тим, що подобається, спробувати себе в написанні різних жанрів, розширює розуміння звичайних речей, і доводить, що журналістика - це не нудно. Навіть якщо ви просто бажаєте навчитися грамотно розмовляти - приходьте. Чого варто тільки спілкування з викладацьким складом, який відкритий та готовий навчити бути кращим в своїй справі».

24818954_578588662480304_386912437_o

Важливу пораду дала студентам, що бажають навчитися писати гарні тексти, декан школи Зоя Нікітюк: «В тексті повинна бути душа та енергія. Розвивайте свої таланти. Ніколи не опускайте руки. Читайте. Наповнюйте життя позитивом і приємними зустрічами». Зоя кожного разу своїм прикладом мотивувала читати, багато читати, дуже багато читати.

Удостоїв честі називатися колегами Руслан Кухарчук, президент Асоціації «Новомедіа», в рамках якої функціонує школа. На його думку, людина в сучасному світі повинна бути універсальним фахівцем, багато чого вміти та прагнути до великого.

IMG_3238

По закінченню навчання, учні отримали сертифікат, який підтверджує, що студент володіє навичками журналіста та може виконувати професійні обов
`язки у друкованих і електронних ЗМІ. Також приємним сюрпризом став подарунок у вигляді другого видання книги «Новий журналіст».

IMG_3257

Організатором школи «Новий журналіст» являється Асоціація «Новомедіа». Щороку, здійснюється два набори і два випуски відповідно - навесні і восени. Заняття проходять два місяці по суботах. Близько двадцяти викладачів протягом 45 годин передають практичні навички медіапрофесії.  Можливість для реєстрації на школу відкрита завжди. Всі деталі та реєстрація - на сайті школи.

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.