Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.У Харкові пройшло навчання церковних медіаспеціалістів

2 грудня 2017 відбувся одноденний навчальний курс для церков і християнських організацій. Йшлося про те, як оволодіти новими інструментами для інформаційного служіння і ефективної масової комунікації. В навчанні брали участь пастори церков, офіс-менеджери, відповідальні за інформаційне служіння, церковні журналісти і християнські медіа-активісти.

Навчальний курс «Інформаційний відділ церкви та християнської організації: створення та розвиток» відвідали 28 учасників. Всі вони представляли різні церкви та християнські організації Харкова. Викладав Руслан Кухарчук – президент Асоціації журналістів «Новомедіа».

На семінарі йшлося про те, як транслювати публічну євангельську звістку і благовістити online. Про PR для церков і релігійних організацій, формування іміджу та репутації організації, антикризовий PR… Як створити інформаційний відділ церкви, написати прес-реліз і прес-анонс… На практичних прикладах викладач розповів, як вибудовувати ефективні та довготривалі стосунки з редакціями ЗМІ. «Працювати на перспективу і формувати власну репутацію пріоритетніше, ніж піклуватися про імідж», - зазначив Руслан Кухарчук.

333viber-image

Окремо говорилося про інструменти використання соціальних медіа, YouTube, Twitter. Слухачі семінару дізналися про те, як просувати актуальну інформацію про події в соціальних мережах. Говорячи про церковний сайт, спікер наочно продемонстрував різні концептуальні ідеї для їхнього створення. Що саме повинно бути обов’язково в структурі та контенті сайту організації.

Під час неформального спілкування за чаєм зі смаколиками учасники знайомилися один з одним і обмінювалися професійними контактами. Час навчання виявився дуже плідним для професійного розвитку кожного учасника і оволодіння ними сучасними інструментами медійної комунікації.

1222viber-image

Загалом учасники з 12 церков і чотирьох населених пунктів долучилися до навчального заходу. «Дуже вражена. Отримала необхідний набір професійних інструментів для того, щоб зрозуміло говорити і писати про християн та церкву. По-новому поглянула на формування довготривалих стосунків з місцевими ЗМІ. Окремо дякую Руслану Кухарчуку за цікавий, динамічно і весело поданий, матеріал. Такі освітні проекти дуже важливі для працівників церковної медіа сфери»- зазначила Оксана Храмова, церква «Відродження».

Пастор церкви «Слово Життя» Павло Шарудін був від самого початку і до закінчення. У підсумку він зазначив: «Я вважаю, що кожний християнин повинен розуміти значимість поширення Євангелія в медіа сфері, використовуючи сучасні методи та інструменти. Адже це наш обов`язок та відповідальність перед Богом».

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.