Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Голова «Новомедіа» провів зустрічі з керівниками слов'янських ЗМІ Каліфорнії

Руслан Кухарчук, президент Асоціації журналістів «Новомедіа», знаходився в Сакраменто (Каліфорнія) з робочим візитом з 1 по 11 лютого. Мета поїздки - встановити ділові контакти і налагодити партнерство з місцевими засобами масової інформації, які працюють для слов'янської діаспори.

Варто зазначити, що тільки з України в столиці Каліфорнії проживає понад 100 тисяч осіб. На додачу до них - значна кількість приїхали з Молдови, Росії, Білорусі та інших республік колишнього СРСР. Тому тут діє широка мережа медіа-ресурсів на українській і російській мовах (в основному - радіостанції і газети).

 У перший день візиту голова «Новомедіа» відвідав офіс холдингу «Афіша Медіа», зустрівся з його керівником Давидом Пономарьов. А також взяв участь в ефірі радіостанції Ethno FM. Йшлося про український медійний і політичний контекст.

 Спілкування з радіослухачами Сакраменто продовжилося в ефірі та інших станцій. Руслан Кухарчук відвідав студію «Нашого Радіо». Відповідав на запитання ведучої Ірини Кіцін, розповідав про роботу християнських журналістів України. Протягом тижня голова «Новомедіа» ще двічі включався в ефір по телефону, щоб дати ранкове повчання для слухачів зі Святого Письма і звершити молитву на початку дня.

 Цікавою і конструктивною була зустріч з Сергієм Іваннікова, власником і керівником медіа-холдингу RAM. Випускає журнал, газету і рекламно-інформаційний каталог. Крім того, дана команда проводить щорічні великі заходи для слов'янської діаспори - церемонії нагородження, політичні зустрічі в Капітолії, культурні тематичні фестивалі та інше. Руслан Кухарчук презентував своєму американському колезі книгу «Новий журналіст».

 Рекламно-інформаційна газета цього регіону Sacramento Weekly також викликала інтерес у гостя з України. З головним редактором цього видання і однойменного сайту Ігорем Аксьоновим президент української журналістської асоціації зустрівся вже в останні дні свого візиту. Вони домовилися підтримувати діалог і налагодити інформаційний обмін.

 Крім цього Руслан Кухарчук взяв участь наступних ефірах: телеканал IMPACT на запрошення його президента Юрія Чернецького, радіопрограми CityLifeRadio на запрошення пастора і ведучого Сергія Головея, а також дискусійна радіопередача Геннадія Сагуна, яка транслюється в ефірі Портленда.

 Варто відзначити, що характерною особливістю слов'янських громадських медіа-ресурсів в Сакраменто є те, що вони належать або управляються церковними людьми. Тому на шпальтах друкованих ЗМІ та в ефірі радіостанцій - регулярні проповіді, молитовні кампанії і новини християнського життя регіону.

 Особливим моментом всього графіка поїздки стала участь Руслана Кухарчука в установчій зустрічі Асоціації християнських журналістів Америки. Цей формат ініціює місцевий телевізійний продюсер і ведучий, виходець з Кропивницького (Кіровоград) Денис Чирка. Уже намічений план спільних ініціатив двох дружніх організації України та США.

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.