Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Відбувся дванадцятий випуск у школі «Новий Журналіст»

Випускний і вручення дипломів дванадцятого набору школи «Новий журналіст» проходили у суботу, 31 березня. Документ отримали всі студенти, які успішно виконали практичні завдання і склали іспит.

Навчання у школі медіапрофесії «Новий журналіст» тривало з 17 лютого до 31 березня. Серед студентів цього набору - фотографи, професіонали у сфері краси, масажисти, податкові інспектори, працівники благодійного фонду, багатодітні матусі. Об`єднувала всіх одна мета - здобути загальні знання про журналістику, спробувати свої сили у різних жанрах, навчитися писати правильно і зрозуміло.

Анна Ткаченко, студентка університету ім. Бориса Грінченка за спеціальністю «Початкова освіта», проаналізувала значимість школи: «Навчання у «Новому журналісті» стало для мене знахідкою. Воно закладає фундамент письменництва. Я набула знання для загального розвитку. Планую практикувати та продовжити справу сім`ї - писати, творити та бути корисною своєму поколінню».

Її колега по навчальному процесу Галина Шейко додає: «Завжди було бажання написати ідеальний текст. Щоб читав - і дух перехоплювало. Школа - поштовх нарешті зробити те, про що давно мріяв. Десь змусити себе, десь - пожертвувати сном у вихідний день. Але воно того варте. Ті знання, які я набула протягом двох місяців варті того, щоб одного разу взяти себе у руки і почати діяти». Випускниця відзначила перевагу школи у тому, що викладають багато різних спікерів, кожний із яких є практиком: «Точно можу сказати - тепер я по-іншому дивлюся на те, що пишу - незалежно від того, чи це пост у фейсбуці, чи важливе інтерв`ю з відомою особою».

Євген Пашковський вважає формат проведення Школи доступним для кожного охочого: «Очікування більш, ніж виправдалися. Ваша відпрацьована схема себе виправдовує - правильний підхід, час, початок, тривалість. За 2 місяці вдалося поділитися потужними інструментами для подальшої роботи. Навчання в Школі - процес постійного написання текстів, читання, і, звичайно ж, - розвитку. Вся почута інформація була новою, цікавою і практичною. Рекомендую Школу «Новий журналіст».

Привітала студентів декан Школи «Новий журналіст» Зоя Нікітюк: «Бажаю вам написати найкращий текст. Надихайтеся, мрійте, пишіть, займайтеся улюбленою справою і будьте просто щасливі». Організатори порадували студентів двома сюрпризами у подарунок: навчальний посібник «Новий журналіст» та новий переклад Біблії українською у виконанні професора Рафаїла Турконяка. 

Наприкінці учні отримали Сертифікат, який дає право виконувати професійні обов`язки у друкованих і електронних ЗМІ. Вручав сертифікати президент Асоціації журналістів «Новомедіа» Руслан Кухарчук: «Бажаю вам використовувати набуті знання, бути професіоналами у своїй справі, чесно висвітлювати події, захищати правду та ніколи не здаватися. Будьте людьми широких горизонтів і великих масштабів».

Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.