Eng.   Рус.
 
 

Анонс

Никаких мероприятий не ожидается.Брошура Новомедіа Форуму 2018 вийшла з друку

Офіційне видання Новомедіа Форуму надруковано накладом одна тисяча примірників. Брошура містить основну інформацію про захід, а також детальну програму Форуму.

Завантажити буклет у форматі PDF

Обкладинка брошури є офіційною афішею заходу, яка містить тему «TRUE журналістика», дату, місце його проведення та контакти. На першому розвороті розміщена стаття Руслана Кухарчука, голови організаційного комітету Форуму, в якій розкрито основний месседж події – про баланс думок і важливість медіастандартів.

Відгуки про торічну медіаподію розмістилися на наступній сторінці. Своїми враженнями про те, як пройшов Форум 2017, поділилися публічні особи і відомі журналісти: Сєва Новгородцев (37 років на BBC), Слава Варда (NewsOne, провідний), Орест Сохар («Обозреватель», шеф-редактор), Ірина ЗАСЛАВЕЦЬ (СТБ , журналістка), Денис Попович («Народна Правда», головний редактор), Тетяна Полоник (La Boussole, засновник).

Окремий розворот брошури – зручно зверстана програма заходу. Містить всю детальну інформацію про час і дату проведення сесій, а також назву тим, їх опис, імена і посади спікерів – все це на другому розвороті. Детальніше про програму Форуму можна почитати ТУТ

У середині брошури вказані корисні контакти, довідкова інформація, а також партнери, за підтримки яких проходить захід.

У події візьмуть участь в якості спікерів 30 ключових медіа-персон України в галузі телебачення, радіомовлення, інтернет-видань та соціальних медіа.

Новомедіа Форум в цьому році пройде 2-3 листопада в комплексі Nivki-Hall за адресою: Київ, проспект Перемоги, 84 (станція метро «Нивки»). Дізнатися всі деталі і зареєструватися можна за посиланням: http://novomediaforum.org/register

 

ДодатокРозмір
Іконка PDF a5_nm_forum2018_p01-08_web.pdf1.35 МБ
Новини та анонси: 


 
 
 
 

 
X
To prevent automated spam submissions leave this field empty.