Асоціація журналістів, видавців і мовників «Новомедіа» закликає усі християнські церкви України, незалежно від конфесійної приналежності, у першу неділю грудня молитися про засоби масової інформації (ЗМІ) в Україні. Йдеться про те, щоб старший священнослужитель або уповноважена ним особа здійснили спеціальну молитву про медіа під час недільного богослужіння. Крім того, перед молитвою варто пояснити вірянам велике значення медійної сфери.

 «Телебачення, преса, радіо та Інтернет є основним інструментом впливу на громадську думку, а також головним засобом поширення інформації, утвердження ідей, поглядів та етики. У зв’язку з цим ми запрошуємо церкви, священнослужителів і всіх віруючих зайняти активну позицію з цього питання і молитися за цю сферу», – йдеться у зверненні Асоціації «Новомедіа» до всіх християнських спільнот України.

 Також запропонований список тем і потреб, які варто згадати під час молитви. Серед іншого – про Боже благословіння для співробітників ЗМІ, а також про усвідомлення журналістами їхньої відповідальності за моральне обличчя суспільства. До того ж пропонується, щоб у цей день віруючи не лише молилися за мас-медіа, а ще й постилися.

 Нагадаємо, щорічну молитовну акцію за ЗМІ ініціювала Асоціація журналістів «Новомедіа» у 2006-му році.