У рамках заходів з відзначення річниці Помаранчевої революції в Українському домі 21 та 22 листопада пройде медійний фестиваль «Рік Свободи». Його мета – привернути увагу суспільства до тих звичайних людей, які творили революцію та показати її очима митців. Під час фестивалю планується відкриття книжкової та фотовиставки, а також кінопоказу, присвячених річниці Помаранчевої революції.

Захід розпочнеться 21 листопада о 14:30 прес-конференцією організаторів проекту та митців, роботи яких будуть представлені на фестивалі.

На фотовиставці продемонструють свої роботи фотомайстри Микола Лазаренко, Михайло Марків, Анатолій Медзик та Андрій Горб.

Кінопоказ, в якому беруть участь 14 документальних фільмів, відеосюжетів та телевізійних хронік з України, Японії, Росії, Німеччини, Великобританії, Данії, Катару та Польщі, організовує Андрій Халпакчі.

Організатор книжкової виставки – Українська виставкова компанія «Медвін». Серед літератури – книги «Віктор Ющенко: Вірю! Знаю! Можемо!»; «17 днів, які змінили Україну»; фотоальбоми «Революція духу», «Майдан Свободи», книги Данила Яневського – «Обличчя «Помаранчевої революції» і «Хроніка «Помаранчевої революції».

О 19.00 розпочнеться показ документальних фільмів. Сергій Маслобойщиков представить картину «Люди з Майдану», Руслан Гончаров – свій фільм «Український вибір», а Святослав Цеголко запропонує для перегляду стрічку «Українська революція: за півкроку до крові».

22 листопада нон-стоп програма медійного фестивалю “Рік Свободи” буде продовжуватись. У програмі – показ документальних фільмів, телевізійних хронік та відеосюжетів, присвячених Помаранчевій революції. Свою роботу продовжать фото та книжкова виставки.

Вхід на усі заходи – вільний. www.telekritika.kiev.ua