Ранкові та  вечірні випуски програми «Новини СІТІ» вийшли у новій великій студії.  Віднині буде чотири п’ятихвилинки вранці – 7.30, 8.30, 9.30, 10.30. Вечірній блок складатиметься з трьох випусків замість двох у минулому – 17.30, 18.30 та 21.30. Загальний обсяг щоденного інформаційного мовлення на телеканалі складатиме 55 хвилин.

Студія розташована на території телевізійного комплексу «Дельта», звідки відбувається мовлення телеканалу СІТІ. Відтепер інформаційна служба каналу також працюватиме у приміщенні телеканалу СІТІ.

Руслан Кухарчук, головний редактор телеканалу СІТІ:
«Нова студія – не єдина новація в інформаційному мовленні каналу СІТІ. З початку грудня повністю змінився технологічний процес виробництва новин. Ми першими в Україні встановили інтегровану телевізійну систему Dalet, яку використовують у багатьох країнах світу. Зокрема, зараз усі найбільші канали Росії переходять на Dalet. Відтепер наші журналісти пишуть тексти, переглядають відео і монтують свої репортажі на своєму робочому місці, що відповідає світовим тенденціям телевізійного виробництва.

Що ж стосується тематичного наповнення програми «Новини СІТІ», наші пріоритети є такими – breaking news (оперативне інформування), допомога киянам у вирішенні актуальних для них проблем, практичні поради глядачам і розважальна тематика. У цих напрямках працюють наші журналісти».

Прес-службі телеканалу СІТІ.