У вівторок, 31 січня, учасники Асоціації «Новомедіа» та представники християнських євангельських ЗМІ відвідали посольство Ізраїлю в Україні. Вони зустрілися з Емілем Бен-Нафталі, заступником посла, Реут Шапір Бен-Нафталі, першим секретарем і головою політичного департаменту посольства.

Слід зазначити, що у грудні 2016 року ця група українських медійників відвідала Святу Землю у рамках Новомедіа Туру. Тому передусім під час зустрічі у посольстві учасники обмінялися враженнями за результатами поїздки, висловили свої пропозиції та обговорили подальшу взаємодію. 

Окремо обговорили ситуації на Близькому Сході і медійну складову. Зазначили, що журналістам та медіапрацівникам надзвичайно важливо особисто відвідати Ізраїль, щоб мати уявлення про реальний контекст. Лише у такому випадку висвітлення відповідних тем буде професійним і незаангажованим.

Голова Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук від імені всієї делегації подякував Посольству Ізраїлю і Міністерству закордонних справ цієї країни за відкритість і продуктивний діалог.

Posolstvo_2017  

Прес-центр “Новомедіа”