У суботу, 5 листопада о 18.00 відбудеться церемонія нагородження Novomedia Awards. Відзначатимуться журналісти та редакції, які у своїх медіаматеріалах висвітлюють християнські, сімейні та моральні цінності. Церемонія пройде у залі готелю «Турист», що по вул. Раїси Окіпної, 2. 

Ведучим заходу буде головний дикторський голос офіційних подій країни, ведучий Першого каналу та Національного радіо – Дмитро Хоркін та актриса і телеведуча Катерина Кондратюк. На церемонії лауреатів привітають відомі українські спортсмени, співаки та громадські діячі. Зокрема, Олег Лисогор, український пловець, чемпіон світу та Європи; Олег Собчук, соліст гурту «Скай»; Влада Літовченко, громадський діяч.

Шоу-програму церемонії наповнять гурт «Люм’єр» з фронтменом Романом Веремейчиком, Віталій Кириченко, соліст української рок-групи «Нумер 482», Аняня Удогво, учасник «Голосу країни 6», та інші. Вхід на подію вільний. 

На церемонії буде нагороджено 8 номінантів, серед яких представники різних ЗМІ – телебачення, преса, інтернет-видання та радіо. Вони отримають відзнаку у 2 номінаціях: «Систематичне висвітлення вічних цінностей» – за системну роботу у висвітленні питань віри, християнських, моральних і сімейних цінностей та «Відповідальна журналістика» – за разові медіа-матеріали на таку ж тематику. Моніторингова комісія Асоціації «Новомедіа» впродовж 2016 року шукала та приймала відповідні матеріали від редакцій. І саме на основі такого моніторингу ЗМІ визначили лауреатів премії. 

Куратор заходу Юлія Забєліна розповіла, що вже не перший рік Асоціація «Новомедіа» заохочує українських журналістів випускати якісні суспільно-відповідальні матеріали. «Варто, щоб у наших ЗМІ з’являлося все більше матеріалів, які висвітлюють вічні християнські  цінності, актуальні для кожної людини. Особливо у цей непростий для України час», – наголосила вона. 

Нагадаємо, Асоціація журналістів «Новомедіа» щорічно з 2012 року відзначає журналістів та редакції за матеріали, котрі сприяють популяризації християнських, сімейних та моральних цінностей у суспільстві. Умови та положення конкурсу, а також інформацію про номінантів попередніх років можна знайти тут.

Прес-центр Асоціації «Новомедіа» 

Afisha_awards2017