25 лютого медіатур продовжився поїздкою до Сум. Голова Асоціації «Новомедіа» викладав Інтернет-журналістику для студентів Сумського державного університету  та познайомився з найсучаснішою бібліотекою вишу.    

Sumi_1

«Зустріч із практиками журналістської справи ніколи не залишає байдужими студентів, майбутніх журналістів. Це можливість навчитися чомусь новому, дізнатися про сучасні особливості професії. Так було і на цей раз, коли представник асоціації «Новомедіа» презентував у СумДУ навчальний посібник «Новий журналіст». Книга цікава і корисна для майбутніх фахівців. На мій погляд, особливо зацікавила студентів розповідь Р. Кухарчука про можливості створеня власних Інтернет-медіа», – відзначив заступник завкафедрою журналістики та філології Сумського державного університету Ярослав Васильович Яненко.

Sumi_2

Доповнив майже трьохмільйонний книжковий арсенал бібліотеки Сумського державного університету і посібник «Новий журналіст». Вже наступного дня його зареєстрували до електронного каталогу під грифом «рідкісна книга». До того ж працівники Бібліотеки провели екскурсію співавтору посібника, Руслану Кухарчуку, та навіть видали йому персональний читацький абонемент з доступом до всіх онлайн-ресурсів.

sumi_7

За словами директора Бібліотеки Слабко Тетяни Василівни, читацька зала заповнена студентами завжди, адже для них – автоматизований каталог різних видань, найстарішим з яких вже більше 500 років. 

sumi_6

Sumi_5

«Відвідуючи університети, ми обов’язково знайомимося з персоналом тутешніх наукових бібліотек, даруємо книгу «Новий журналіст». Наукова бібліотека Сумського державного університету дійсно вражає. Тут не тільки можна знайти колосальну кількість найменувань літератури, але і найвищий рівень впровадження нових технологій», – відзначив Руслан.

Sumi_3

Нагадаємо, медіатур «Новомедіа» присвячений 10-річчю існування Асоціації. За лютий представники «Новомедіа» відвідали більше ніж 10 вишів у регіонах України. Серед них навчальні заклади у Луганську, Запоріжжі, Кіровограді, Дніпропетровську, Житомирі тощо.

Прес-центр «Новомедіа».