10 лютого гостем профі-клубу був Юрій Кавун, керівник напрямку інтернет-місіонерства в проекті yesHEis. На зустрічі були новомедійники, співробітники телеканалу «Надія», порталу InVictory Media, організації «Всі разом!».

Юрій розповів про унікальність проекту. Перш за все, це християнський медіаресурс. Його створили, щоб на підставі Біблії давати відповіді на життєво важливі запитання людям, що знаходяться в кризі або пошуку сенсу життя і пишуть про це у мережі.

CAM03513

«Ми щодня розміщуємо в соціальних мережах і ділимося зі своїми друзями тим, що для нас актуально і цікаво. yesHEis дає можливість природніми методами ділитися з людьми доброю новиною про Ісуса. Це єдина звістка, яка не втрачає своєї актуальності протягом століть і здатна змінювати хід історії континентів і поколінь», – переконані творці проекту.

Відзначимо, що всі короткі відео, створені українським офісом, виготовлені на високому професійному рівні. Контент наповнений вражаючими відеороликами, що дають надію; історіями і роздумами людей, які знайшли свої відповіді у Бога.

CAM03516

Як це працює? Бажаючі завантажують додаток yesHEis і діляться в соціальних мережах через свої акаунти відеороликами, які їм сподобалися. Друзі та підписники можуть переглянути це відео з їхніх сторінок. Якщо людина переживає в даний момент подібні проблеми, вона може натиснути «Далі». Йому пропонують поспілкуватися з християнським консультантом. Також будь-який користувач в інтернеті, через контекстну рекламу, може клікнути на потрібну йому тему, переглянути короткометражні фільм і як продовження отримати необхідну підтримку.

prof_club_Kavyn

Як розповів Юрій, в організацію надходить багато листів – до 1500 в місяць, без спаму, а з реальними запитами. Люди запитують про самогубство, пишуть про проблеми з родичами, друзями, залежності, депресію. На всі ці питання відповідають кваліфіковані, навчені консультанти. Після цього в офіс організації надходять подяки від користувачів. Люди свідчать, що завдяки спілкуванню з християнами отримали допомогу і підтримку, зробили правильні рішення і позбулися депресивних настроїв.

prof_club_kavyn2

Далі на клубі Юрій продемонстрував кілька відео, після чого учасники задавали питання про співпрацю.

Нагадаємо, yesHEis – це величезна бібліотека гідного християнського відео, доступна абсолютно безкоштовно. Проект працює в 24 країнах світу.

Прес-центр Асоціації “Новомедіа”