Телеканал НТН змінив власників, повідомляє Українська правда.Як повідомив перший заступник глави Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Сторожук на брифінгу в середу, Нацрада внесла зміни до ліцензій цих компаній у зв’язку зі зміною власників.

На питання журналістів про те, хто став новими власниками, Сторожук відзначив, що всі рішення Нацради відкриті і публікуються на його сайті, звідки будь-який охочий зможе довідатися цю інформацію через кілька днів.

За даними українських ЗМІ, власником НТН є депутат від Партії регіонів Едуард Прутнік.

Він також є головою Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення.Водночас у депутат від БЮТ Микола Томенко заявляє, що нові власники НТН планують перетворити канал з інформаційного на розважальний, а також переформатувати випуски новин “Вчасно”.

“Цікаво почути думку власників телеканалу, з якими – бізнесовими чи політичними – проблемами пов’язане рішення відмовитися від концепції інформаційного каналу та перейти на розважальний формат.

На думку Томенка, “журналісти повинні взяти під свій контроль ситуацію, яка склалася на телеканалі НТН”.

Раніше між журналістами, головним редактором новин Наталією Катеринчук та власниками телеканалу виник конфлікт, пов’язаний зі зміною формату каналу. imi.org.ua