З вересня по листопада тривав навчальний курс для студентів 2-3 курсу. Викладачами були представники Асоціації журналістів «Новомедіа»: Руслан Кухарчук, журналіст, президент Асоціації «Новомедіа»; Володимир Багненко, журналіст, блогер, копірайтер; Юлія Коломоєць, директор телеканалу «Новий християнський»; Вікторія Туржанська, журналіст та Нікитюк Зоя, редактор, журналіст. 

Співробітництво між Київський Біблійним інститутом і Асоціацією «Новомедіа» триває вже третій рік. Секретар стаціонару інституту Людмила Бак сказала: «КБІ готує духовних працівників, які працюють в областях України та за її межами. Тому курс основ журналістики є дуже корисним для них. Програма Асоціації «Новомедіа» є унікальною. Студенти, які пройшли навчання, зможуть правильно писати новини, прес-релізи, заповнювати церковний сайт, – говорить Людмила Павлівна. – Здобуті знання та навички вони зможуть використовувати коли повернуться в свої церкви та місії». Також пані Людмила сказала, що після закінчення курсу студенти ділились з нею своїми враженнями.  Особливо приємним для них став склад спікерів та їх творчий підхід  до лекцій.

КБИ_2016 - копия

Базовим посібником курсу була книга «Новий журналіст», яка пережила вже два видання. Підручник написаний авторами Асоціації «Новомедіа». 

 «Книга написана не тільки для тих, хто хоче поліпшити свої знання в сфері журналістики, а й тим, хто цікавиться текстами і їх видами. Книга написана в простому стилі, незважаючи на складність професії. У посібнику є інтерв’ю дуже цікавих та відомих людей», – сказала Анастасія Акімова, студент  3-го курсу.

newjournalist_cover  

«Надважливо, щоб у біблійному інституті відбувалося  викладання масової комунікації і журналістики.  Все це особливо актуально для християнського служіння в сучасному інформаційному світі», – зазначив голова «Новомедіа» Руслан Кухарчук. 

Нагадаємо, це вже далеко не перший навчальний курс який проводять журналісти Асоціації «Новомедіа»  для студентів КБІ. Навчання майбутніх служителів основам роботи в медіа триває вже третій рік поспіль. Київський Біблійний інститут – це вищий навчальний заклад Союзу віри Євангельської  України.

Прес-центр “Новомедіа”