Олексій Миколаєнко, Харків

«Новомедіа» – дала мені великий старт. Після інтернет-конференції «Християнство онлайн 2006» я зробив свій перший сайт християнської тематики. Зацікавився і влився в тему створення та адміністрування сайтів, і після випуску з університету (за фахом я соціолог ) я вже працював у сфері інтернет-проектів (створення , адміністрування). Крім Інтернет-професії , «Новомедіа» також дала досвід у роботі та створенні церковного бюлетеня, роботою над яким я також займався в церкві. Дуже вдячний Асоціації за величезну кількість прекрасних і корисних заходів! Робота, яку зараз маю ( працюю адміністратором сайту Харківської міської ради), теж є наслідком тих знань, напрямків, які вперше отримав на семінарах і конференціях Асоціації .

Наталія Венглінська, Київ

«Новомедіа» допомагає комусь визначитися, комусь знайти себе, є багато цікавого і нового. Але головне, що на мій погляд робить Асоціація – об’єднує людей такої непростої професії під одну, загальну ідею – ідею Христа, як написано в Біблії: – «ідіть і навчіть … мудрість кричить на покрівлі». Дуже важливо нести вічні цінності в ЗМІ.

Руслан Скришевський, Київ (на фото)

У 2013-му році асоціація “Новомедіа” зіграла важливу роль у моєму житті. Стартовий імпульс дала школа “Новий журналіст”, після якої я став вести регулярно свій блог (хоча він до цього існував більше 2 років!). З’явилася можливість і бажання читати книги з журналістики, втілювати надбані в школі знання в конкретні дії. А саме – у християнську газету “ЕПЦУ Today”, яку ми з хлопцями випускаємо.

Форум “Новомедіа” став для мене те сааме, що вода для риби.  Багато цікавих тем, журналістів, готових поділитися своїм досвідом – все це дав форум, що пройшов в Українському домі в листопаді 2013-го.

Крім того, що пишу блог, його ще стали більш-менш регулярно читати, контент покращився, а це не останньою чергою завдяки асоціації.

Андрій Володін, Дніпропетровськ

«Для мене Асоціація “Новомедіа” відкрила, якщо не вікно, так хоча б кватирку в світ реальної журналістики. Звичайно, журналістом-професіоналом я не став і, швидше за все, вже не стану – вік не той, але з’явилося розуміння важливості і необхідності моєї особистої присутності в інформаційному просторі (“так нехай світить перед людьми ваше світло…”). І це розуміння я всіма силами намагаюсь донести до молодого покоління християн».