Церемонія нагородження журналістів і редакцій Novomedia Awards 2019 відбудеться 2 листопада у концертному залі Nivki-Hall о 18.00.

Дипломи і статуетки отримають найкращі журналісти та редакції які компетентно висвітлюють теми віри, християнських цінностей і сімейних традицій.
Вісім переможців, імена котрих оголосять на церемонії, отримають статуетку, диплом і подарунки з рук авторитетних журналістів, громадських діячів, священнослужителей, вчених і артистів.
Вести подію буде ведучий і шоумен Олександр Сімочов.
«Цього року оргкомітет Novomedia Awards приготував незвичайне та яскраве рішення церемонії нагородження, це не буде звичайна протокольна процесія. На глядача та лауреатів премії чекають театральні сюрпризи, які зададуть легкий джазовий святковий настрій події», — зазначила Вікторія Бідна, режисер-постановник церемонії Novomedia Awards.

На церемонії виступлять: циркові артисти і талановиті студенти Київської Муніципальної Академії Естрадного та Циркового Мистецтв, музичне оформлення вечора – THE FlOW Coverband, трьохразовий чемпіон світу по ірландським танцям Віктор Бідний у дуеті з саксофоністом Віталієм Єрмаковим.

Щорічна церемонія Novomedia Awards проводится з 2012 року і збирає сотні представників ЗМІ, лідерів громадської думки, громадських діячів і зірок естради. Традиційно проходить у рамках закриття щорічного Новомедіа Форум.

Положення про конкурс і як це було у минулі роки дивиться тут:

ВХІД ВІЛЬНИЙ!
2 листопада
Початок о 18:00
Nivki-Hall, проспект Перемоги, 84m.org/register