10 березня пройшло судове засідання за позовом телеканалу СТБ до Асоціації «Новомедіа», щоб захистити «Битву екстрасенсів». Захист «Новомедіа» наполягав на продовженні судового процесу та оголошенні перерви в засіданні. Суд задовольнив  клопотання на користь Асоціації журналістів. Також суд ухвалив рішення розглядати цю справу колегіально. Отже на наступному засіданні справу будуть слухати три судді.

«Судове засідання можна, безперечно, назвати позитивним для нас, оскільки з двох заявлених клопотань щодо продовження судового процесу та оголошення перерви в засіданні для збору необхідних доказів, було задоволено суддею. При тому, що представники каналу СТБ активно протестували проти цього. Тож в нас є важливий час для збору необхідних доказів та підготовки всіх процесуальних документів», – прокоментував адвокат Сергій Гула.

Нагадаємо, що телеканал СТБ вимагає від «Новомедіа» спростувати інформацію про негативний вплив передач «Битва екстрасенсів» та «Слідство ведуть екстрасенси» на глядачів.  

В свою чергу «Новомедіа» вбачає приховану популярізацію послуг екстрасенсів в зазначених вище передачах. Задача Асоціації журналістів – це формування здорового інформаційного простору в Україні. Проте передачі «Битва екстрасенсів», «Слідство ведуть екстрасенси» та їм подібні шкодять моральному, духовному і психічному здоров’ю глядачів на думку «Новомедіа». 

Організація дякує усім за підтримку та запрошує людей, які готові виступити в якості свідків та експертів по даній справі. 

Раніше Асоціація «Новомедіа»  нагороджувала деякі передачі СТБ в рамках «Novomedia Awards».

Прес-центр Асоціації “Новомедіа”