Конкурс для журналістів, котрі дарують надію на краще майбутнє

 Триває ІІІ Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні» для журналістів, матеріали яких є інформацією «носієм-рішень».

 Інститут екуменічних студій УКУ запрошує журналістів до участі у конкурсі. Крім того над конкурсом працюють молоді та ініціативні студенти Інституту екуменічних студій УКУ, що здійснюють моніторинг українських ЗМІ та відбирають кращі добрі новини у сфері суспільства, економіки, культури та релігії.

 Прийом конкурсних матеріалів триватиме до 7 червня 2013 року.

 Критерії відбору матеріалів:

– роботи повинні містити конкретні рішення проблем та відповідати на актуальні питання світового, національного чи місцевого значення; бути доступними для розуміння широкого кола людей; сприяти подоланню концептуалізму на основі дослідження конкретного прикладу; мають бути креативними; базуватись на моральних цінностях та журналістській етиці; передавати складність і комплексність певного феномену та різні підходи для його сприйняття.

– обсяг конкурсних робіт: друковані – не більше 15 тис. знаків, відеоматеріали тривалістю до 60 хв., аудіоматеріали – до 30 хв.  

 Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно надіслати конкурсні матеріали, що відповідають вимогам Конкурсу, та опубліковані, показані, озвучені в українських ЗМІ українською або російською мовами та розміщенні в електронних ЗМІ в період з 6 червня 2012 року по 7 червня 2013 року разом з заповненою анкетою, встановленого зразка.

 Конкурсні матеріали, відібрані студентами Інституту екуменічних студій УКУ, та надіслані матеріали від журналістів, оцінюватиме експертне журі.

Визначення найкращих робіт відбуватиметься у чотирьох номінаціях: «Суспільство», «Економіка», «Культура», «Релігія». Четверо авторів, які посядуть перші місця у кожній окремій категорії, отримають грошові винагороди у сумі 3000 грн. і відзнаки учасників Конкурсу. Автори двох наступних місць – призи від спонсорів і дипломи учасників Конкурсу. Фіналісти отримують дипломи учасників Конкурсу. Нагородження переможців відбудеться під час VI Екуменічного соціального тижня (жовтень 2013 року).

 Нагадаємо, що «Репортери надії в Україні» – це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень» (інформація, яка не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій).  I Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні» відбувся у травні 2009 року.  Загалом у конкурсі взяли участь 714 робіт з різних куточків України.  У II Всеукраїнському конкурсі взяло участь понад 800 робіт з усіх областей України та з АР Крим. Вручення нагород відбулося 28 вересня 2011 року під час ІV Екуменічного соціального тижня «Реформи через довіру».

 Матеріали з поміткою «На конкурс» надсилайте на адресу Інституту екуменічних студій Українського Католицького Університету 79011, Львів, вул. Свєнціцького, 17 або на електронну адресу reporternadii@gmail.com

Детальніше про конкурс http://www.ecumenicalstudies.org.ua/reportery