20 найактуальніших медійних тем, 15 авторів, 4 наочних додатки, 2 бонусних інтерв’ю відомих телеведучих. І все це вміщається в 224 сторінки.

cover_NJ_2016_mini

Над створенням книги «Новий журналіст» працювали 15 професіоналів з багаторічним досвідом роботи в медіа. Серед них — журналісти і редактори видань, в тому числі таких, як «Новий час» і «Фокус», телеканалів «Інтер» та 1+1. А також медіа-менеджери, профільні юристи та керівники PR-департаментів.

У доповненому і переробленому посібнику — 20 найбільш необхідних освітніх тем. Серед них: жанри журналістики, секрети написання хорошого тексту, журналістське розслідування і перевтілення, особливості роботи в різних медіа, редакційна кухня, юридичні аспекти діяльності журналіста, громадянська журналістика, релігійна тематика у світських ЗМІ та інші.

У другому виданні з’являється 5 тем, яких в попередньому виданні немає:

• про екстремальну журналістику написав Роман Бочкала, кореспондент телеканалу «Інтер», фахівець з висвітлення подій в гарячих точках (Донбас, Конго, Ліберія, Єгипет, Сирія, Косово, Карабах і ін.);

• Ірина Ємець, головний редактор «Viva! Біографія», поділилася досвідом у своєму розділі«Портретний нарис: як писати про людину»;

• Марія Курбатова, радіоведуча, яка майже десять років пропрацювала на «Світлому радіо», розповідала про внутрішню сторону радіоефіру;

• «Основи репортажної фотозйомки» — розділ Світлани Іскрук, головного редактора сайту emmanuil.tv і активного фотокореспондента;

• тему «Журналістика та прес-служба очима очевидців» розкрили Ніна Ломакіна і Євген Рідош. Пара має багаторічний досвід роботи на керівних посадах в PR-компаніях і профільних спеціалізованих виданнях.

«Посібник створювався для студентів школи медіапрофесіі “Новий журналіст”. Тому в книзі, як і в нашій школі, немає нудної теорії, а також інформації, яка на ділі майбутнім журналістам не знадобиться. Кожна глава написана доступно, з гумором. Тому книга читається легко і дуже надихає», — каже Зоя Нікітюк, декан школи «Новий журналіст», редактор-упорядник посібника.

«Новий журналіст» супроводжується наочними прикладами. У додатках читач знайде приклади репортажу, статті, нарису, шаблону для написання тексту телевізійного сюжету.

Як бонус читачам пропонується кілька інтерв’ю з відомими українськими телеведучими — Тетяною Цимбал та Андрієм Макаренком. У спеціальному інтерв’ю для Асоціації «Новомедіа» колеги діляться секретами професії, розповідають про плюси й мінуси журналістики, про свій творчий шлях.

У посібнику розміщено список рекомендованої літератури, складений його авторами. Тут професійна, класична і мотивуюча література, яка є обов’язковою для прочитання кожним журналістом.

Перше видання книги «Новий журналіст. Як освоїти медіапрофесію» (2014 рік) викликало великий резонанс і було радо сприйняте цільовою аудиторією. Серед іншого Асоціація «Новомедіа» презентувала підручник у 27 університетах України. У бібліотеку кожного вищого навчального закладу було передано кілька примірників.

«Ми висловлюємо подяку всім нашим авторам, які з великою відповідальністю підійшли до написання своїх розділів. Завдяки цьому книга вийшла особливо цікавою і справді корисною. Перше видання розхапали, як гарячі пиріжки. Друге видання — ще більш насичене, а тому, як ми сподіваємося, благотворно вплине на медіасередовище», — говорить Руслан Кухарчук, президент Асоціації журналістів «Новомедіа», видавець книги.

Друге видання унікального навчального посібника «Новий журналіст. Як освоїти медіапрофесію» вже в продажу!

Замовляйте в офісі Асоціації «Новомедіа»:

mail@novomedia.org

+38 (050) 783-26-33

+38 (044) 223-66-80