Цього року на Міжнародному форумі « Новомедіа » стартує новий проект Асоціації – «Ярмарок вакансій» . Учасники Форуму отримають ексклюзивну можливість прослухати поради від HR – керівників провідних медійних майданчиків країни.

Зокрема , на МФН – 2013 виступлять кадровики з українського телеканалу , газетного холдингу і PR- організації . Спец -гості у тематичному блоці поділяться секретами підбору персоналу у відомі українські ЗМІ. HR розкажуть з яким багажем знань слід штурмувати редакції престижних видань , як правильно подати себе , і що слід згадати на співбесіді. Крім того , вони повідають , яку інформацію кадровики насправді хочуть отримати від здобувача , які секрети приховують HR – керівники найбільших ЗМІ та на які посади беруть охоче.

За словами координатора проекту Юлії Забеліной , «Ярмарок вакансій» допоможе бажаючим знайти себе і реалізувати свій потенціал в потрібному медійному напрямку».

Також приємним бонусом буде надана база нових і актуальних вакансій у сфері журналістики на спеціальному стенді на Форумі.

Нагадаємо , Міжнародний форум «Новомедіа» пройде 15-17 листопада в Києві , в Українському домі. Реєструйтеся тут .

МФН