На медіаконференції «Телебачення, радіо, соціальні медіа, PR» 30 березня – 1 квітня Лі Енн Джексон розкаже про аспекти в соціальних медіа, які сьогодні хвилюють всіх представників цієї сфери.

В результаті розвитку інформаційних технологій, пов’язаних з використанням мережі інтернету, трансформувалися не тільки форми мас-медіа, а й вигляд сучасного суспільства. Соціальні медіа пройшли довгий шлях, від електронних майданчиків оголошень до великих соціальних мереж, сайтів і пабліків. Кожну хвилину число користувачів інтернету зростає, в перспективі ця ніша буде розвиватися і далі.

Лі Енн Джексон, спікер цього блоку, є виконавчим директором з маркетингу в рекламній агенції Ambassador. За 25 років роботи в цій агенції працювала з такими видатними і визнаними організаціями як Євангелістська Асоціація Біллі Грема, Кампус. Лі Енн працює з річним бюджетом до 5 млн доларів. Спеціалізується на інтеграції розроблених стратегій в соціальних медіа. Вона очолює піар і маркетингові кампанії, в яких задіяні соціальні медіа.

Переглянути відео-запрошення на медіаконференцію від Лі Енн Джексон можна за ПОСИЛАННЯМ!

На медіаконференції вона пояснить, як підібрати відповідні платформи і досягнути відповідній аудиторії. Ви почуєте про різноманітні платформи і можливості соціальних мереж. Особлива увага буде приділена просуванню події в соціальних мережах. Ви дізнаєтесь секрети роботи з соцмережами: найкращий час для постінга, графік публікацій, тактика формування спільнот, використання хештегів. Також розглянете тему трендінга. Разом зі спікерами розробите стратегії роботи в соціальних медіа, складете календарний план контенту. На семінарах з соціальних медіа подискутуєте, що важливіше: якість чи кількість постів, дізнаєтесь про цінність брендових бізнес-блогів. 

Вам залишилось тільки зареєструватися, щоб особисто почути відповіді на ці питання та поставити свої.

Зареєструватися на медіа конференцію можна ТУТ!

Детально про конференцію за ПОСИЛАННЯМ!

Li Enn - копия

 

Прес-центр «Новомедіа»