Асоціація «Новомедіа» просить всіх небайдужих долучитися до підтримки сім`ї Віталія Голубєва. Він неодноразовий спікер Новомедіа Форуму, колега, брат у Христі. Сьогодні, 18.04, оперують третю донечку Віталія – Іванку. Діагноз: спинномозкова грижа і гідроцефалія головного мозку. Дитинці лише тиждень, однак це вже її друга тяжка операція.

На Новомедіа Форум 2017 Віталій Голубєв, відповідаючи на питання про вічні цінності, зазначив: «Для мене, вічні цінності – це любов у різних її проявах: любов до дружини, дітей, ближнього, своєї справи, любов до життя. Ми дуже рідко замислюємося над тим, що кожний день нашого життя насправді це вже щастя і величезний Божий дар. Тому я часто думаю про те, як не просто витратити та провести час, але як його використати  максимально. Молитва і розмова з Богом – це не витрачання часу, а інвестиція».

Сьогодні, ця сім`я, потребує наших молитов та фінансової допомоги. Всі фінансові пожертви можна відправити на Картку ПриватБанку 4731 2191 1099 8386.

Коротка передісторія

«Після УЗІ в листопаді нам рекомендували аборт. Бо в дитини спрогнозували вади. Ми з Julia Novak-Golubieva вирішили не позбавляти її права на життя, а щодо вад – робити для здоров’я дівчинки те, що буде в наших силах. А далі – як розсудить Бог.

Іванка благополучно народилась шляхом кесарського розтину (як і наші старшенькі, Сашка і Віталіна, 1 рік і 2 місяці). На жаль, вади підтвердились – спинномозкова грижа і гідроцефалія головного мозку. (Іншомовні назви не наводжу, щоб не ускладнювати). Першою треба було “нейтралізувати” грижу. Бо через неї пішло б зараження і практично гарантований летальний підсумок. Минулої середи Іванку прооперували в обласній дитячій лікарні. Прийшов час робити щось із гідроцефалією. МРТ показала, що вона, на жаль, збільшується. Говорячи просто, в головному мозку дитини прибуває вода. Її треба відкачувати. Для цього потрібне шунтування. В мозок вводиться трубочка, через яку зайва рідина виходитиме. Все життя.

Трубку за 15 000 грн ми сьогодні вже оплатили. На інших фото – ще частинка наших витрат упродовж лише однієї сьогоднішньої доби. Поки що ми справлялись із витратами на лікування і нікого ні про що не просили. Дехто сам допомагав, але суто з власної волі. Не люблю “сопливих” постів і не збирався писати цей – до вчорашнього дня. Але сьогодні – мусимо. Прийшов час, коли нам самим – уже важко. Тим більше, коли подумаєш, скільки ще всього може бути попереду…

У таких випадках зазвичай завершують чимось типу “Іванка дуже хоче жити”. Не думаю, що дитина, якій лише тиждень, про щось таке думає. Цього хочемо ми, її батьки. А Іванка – просто живе. Дихає, посміхається. Так, посміхається! Мама після кесарського сьогодні вперше змогла вибратись на 5 поверх у реанімацію і сама це побачила – донечка їй посміхнулась! Живе, дихає, посміхається. І щоб так було далі – нам потрібно здолати нинішні випробування.

Хто має можливість – допоможіть. Будемо вдячні за посильну фінансову допомогу і репост цього запису. Картка ПриватБанку 4731 2191 1099 8386», – пише на своїй сторінці у фейсбук тато маленької Іванки.

Нехай Господь рясно благословить Ваші сім`ї. Бережіть один одного!