У Києві 12 листопада пройде щорічна церемонія Novomedia Awards – нагородження журналістів та редакцій за висвітлення християнських і сімейних цінностей. Традиційно захід стане заключним акордом Новомедіа Форуму та збере знакових персон українського медіасвіту. Вісім лауреатів отримають свої нагороди, а шоу-програма наповнить вечір яскравими нотками. Вхід на церемонію вільний для учасників Новомедіа Форуму за попередньою реєстрацією.

У самому центрі столиці – в Inveria на Володимирській 49А зберуться провідні медіаперсони, працівники редакцій, студенти журналістських факультетів, блогери. Усі вони прийдуть підтримати вісьмох лауреатів у нагородженні за компетентне висвітлення вічних цінностей: віри, релігії, християнських та сімейних постулатів. Імена номінантів організатори залишають у таємниці, проте кажуть, що серед них буде п’ять всеукраїнських ЗМІ та три регіональних. Хто потрапив у список достойних, дізнатися можна буде на самій церемонії.

Розважальну шоу-програму вечора забезпечить Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв. Представники Академії уже покорили сцени європейських країн, а тепер проявлять таланти на сцені Novomedia Awards. Вокалом радуватиме співак Владислав Пронькін. А ведучим події стане радіоведучий, кореспондент на ТБ, ведучий заходів, музикант, викладач акторської майстерності –  Святослав Тромса. Режисер заходу – Вікторія Дубова. Вікторія зазначає, що цього року глядачів здивує поєднання різноманіття жанрів та їх переходи.

Церемонія Novomedia Awards в цьому році стане ювілейною – десятою. А тому організатори готують приємний бонус усім учасникам заходу. Це урочиста атмосфера із частуванням. А самі ж лауреати традиційно отримають від організаторів та партнерів заходу статуетку, диплом та подарунок.

Церемонія розпочнеться 12 листопада о 18:00 та триватиме до 19:30.Зареєструватися на подію можна за номером телефону 38 (050) 783-2633.

Детальніше про церемонію Novomedia Awards: www.novomedia.ua/awards