Членство в Асоціації - Асоціація "Новомедіа"

Членство в Асоціації

Асоціація “Новомедіа” створена для тебе. Приєднуйся!

Ставши членом Міжнародної громадської організації “Асоціація журналістів, видавців і мовників “Новомедіа”, ви стаєте частиною спільноти людей, яких єднають дві ознаки:

1) вони є віруючими різних християнських конфесій;

2) вони є працівниками релігійних та світських засобів масової інформації чи цікавяться медіа.

Новомедійники сповідують гасло: Трансформація ЗМІ – Трансформація суспільства. Вони вірять, що просування кращих стандартів журналістської етики та християнського світогляду є ознакою професійної і відповідальної журналістики.

Втім, Асоціація об’єднує не тільки діючих працівників ЗМІ. Якщо ви ідейно підтримуєте цілі і роботу Асоціації, то теж можете стати одним з нас.

Ознайомитися з цілями і завданнями Асоціації “Новомедіа” ви можете у спеціальному розділі.

Ми прагнемо об’єднати наші зусилля, а також допомагати одне одному задля реалізації поставленої мети.

Засоби масової інформації справедливо називають “четвертою владою” після законодавчої, виконавчої і судової. Ми живемо в епоху інформаційних війн, коли на перший план виходить не залізна зброя, а слово, повідомлення, інформація. Тому працівники ЗМІ, які сповідують християнство і живуть згідно евангельского вчення, об’єднуються навколо Асоціації “Новомедіа”, щоби стати могутньою силою у контексті вимог сучасності.

Асоціація “Новомедіа” прагне допомогти християнським журналістам якомога практичніше семінарами, майстер-класами, навчальними програмами, а також текстовими і фото матеріалами для друку у пресі, аудіо та відеопрограмами для ефіру. Ми готові відстоювати інтереси своїх членів на всіх рівнях, а також допомагати їм у роботі і служінні.

Щоб стати членом Асоціації “Новомедіа”, треба:

1) заповнити бланк заяви (для українців – українською), надіслати оригінал анкети з фотокарткою на електрону пошту mail@novomedia.org або за адресою: Асоціація “Новомедіа”, а\с 424, Київ, 03150;

4) заява кандидата та рекомендації розглядаються на засіданні Правління Асоціації. Ухвалюється рішення щодо кандидатури (позитивне або негативне);

2) надіслати у листі також рекомендацію у вільному викладі у письмовій формі від члена Правління Асоціації або від священослужителя вашої церкви;

5) ставши членом Асоціації, людина отримує спеціальне посвідчення (просимо прислати якісне фото для пластикової карти як на документи, не меньше 2 Мб на електронну пошту mail@novomedia.org).

3) сплатити вступний внесок у розмірі 250 гривень (реквізити);