NOVOMEDIA AWARDS - Асоціація "Новомедіа"

NOVOMEDIA AWARDS

Novomedia Awards – щорічна кампанія з відбору і нагородження кращих журналістів і редакцій за компетентне висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей.

Моніторинг і нагородження відбуваються у двох номінаціях «Систематичне висвітлення вічних цінностей» та «Відповідальна журналістика».

Протягом року експерти Асоціації «Новомедіа» здійснюють моніторинг телеканалів, радіо, газет та журналів, мережі інтернет з метою виявлення медіаматеріалів, які сприяють популяризації вічних цінностей у мас-медіа.

Урочиста церемонія нагородження відбуваєтсья щороку у листопаді під час проведення міжнародного Новомедіа Форуму, починаючи з 2012-го року.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО NOVOMEDIA AWARDS

Щорічна церемонія нагородження журналістів і засобів масової інформації

1. Загальні положення

Стаття 1.1. Міжнародна громадська організація «Асоціація журналістів, видавців та мовців «Новомедіа» протягом року проводить моніторинг ЗМІ: телеканали, радіо, газети та журнали, мережа Інтернет на предмет компетентного висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей.

Стаття 1.2. Під час проведення Міжнародного Форуму «Новомедіа» Асоціація щороку восени організовує церемонію нагородження Novomedia Awards. Мета – відзначити журналістів та світські ЗМІ, які компетентно висвітлюють теми віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей.

Стаття 1.3. Журналістам та ЗМІ, яких відібрали під час здійсненого моніторингу, вручається подяка та статуетка Novomedia Awards від Асоціації «Новомедіа».

Стаття 1.4. Вручення Подяки та статуетки «Вічні цінності у мас-медіа» проводиться відповідно до рішення Моніторингової комісії, створеної при оргкомітеті Міжнародного Форуму «Новомедіа», яка визначає переможців у номінаціях:

Загальні – «Систематичне висвітлення вічних цінностей»

Спеціальні – «Відповідальна журналістика»

Стаття 1.5. Опис номінацій та умови висування кандидатур для відзначення:

«Систематичне висвітлення вічних цінностей» – номінація, що вручається власникам ЗМІ, старшим керівникам, редакціям, головним редакторам та авторам медіа-матеріалів за системну роботу у висвітленні питань віри, релігійного життя, а також християнських, моральних і сімейних цінностей.

«Відповідальна журналістика» – номінація, що вручається журналістам за разові медіа-матеріали, у яких компетентно висвітлюються теми віри, релігійного життя, а також християнські, моральні і сімейні цінності.

Стаття 1.6. Відзначення номінантів – журналістів та ЗМІ – проводиться щорічно під час проведення Міжнародного Форуму «Новомедіа».

2. Порядок визначення номінантів

Стаття 2.1. Члени Моніторингової комісії протягом року здійснюють моніторинг ЗМІ власними силами та аналізують отримані матеріали від редакцій і авторів. Обговорення та визначення номінантів здійснюється на засіданні Моніторингової комісії.

Стаття 2.2. Посилання на медіа-матеріали (публікації, відео, аудіо, лінки на сайти) надсилаються їх авторами, головними та/або випусковими редакторами на розгляд Моніторингової комісії на електронну скриньку: awards (at) novomedia.org або за поштовою адресою: а/с 424, Київ, Україні, 03150, Асоціація «Новомедіа» не пізніше 15 жовтня щороку.

3. Порядок відзначення журналістів та ЗМІ премією Novomedia Awards

Стаття 3.1. Церемонія нагородження журналістів та ЗМІ премією Novomedia Awards проводиться щорічно в умовах урочистості і широкого оповіщення під час проведення Міжнародного Форуму «Новомедіа». Церемонію координує керівник Моніторингової комісії Novomedia Awards.

Стаття 3.2. Статуетку «Вічні цінності у мас-медіа» та Подяку під час урочистостей Novomedia Awards вручає президент Асоціації «Новомедіа».

Стаття 3.3. Інформація про плин і підсумки проведення моніторингу оприлюднюється у засобах масової інформації, на офіційному сайті Асоціації «Новомедіа» (www.novomedia.ua) та Міжнародного Форуму «Новомедіа» (www.novomediaforum.org)

4. Заключні положення

Стаття 4.1. Накопичення медіа-матеріалів, їх узагальнення і розгляд покладається на Моніторингову комісію Асоціації «Новомедіа».

Стаття 4.2. Підготовка урочистостей з нагоди вручення подяк журналістам та ЗМІ покладається на офіс Асоціації «Новомедіа» та Моніторингову комісію.

Стаття 4.3. Дане Положення вступає в силу з моменту його ухвалення Правлінням Асоціації «Новомедіа» 02 вересня 2013 року.

ІСТОРІЯ ЦЕРЕМОНІЇ NOVOMEDIA AWARDS

Novomedia Awards 2020: деталі церемонії та список лауреатів 

Відеорепортаж з церемонії Novomedia Awards 2020 

___________________________________________________________________

Novomedia Awards 2019: деталі церемонії і список лауреатів

Відеорепортаж з церемонії Novomedia Awards 2019

____________________________________________________________________

Лауреати премії Novomedia Awards 2018 (список)

Вісім журналістів та редакцій стали лауреатами Novomedia Awards 2018

Novomedia Awards 2018: реакція соцмереж

Відеорепортаж з церемонії Novomedia Awards 2018

_____________________________________________________________________

Лауреати премії Novomedia Awards 2017 (список)

Семеро кращих журналістів отримали нагороди Novomedia Awards

Відеорепортаж з церемонії Novomedia Awards 2017

_____________________________________________________________________

Лауреати премії Novomedia Awards 2016 (список)

Відеорепортаж з церемонії Novomedia Awards 2016

_____________________________________________________________________

Лауреати премії Novomedia Awards 2015 (список)

Моральні авторитети професії. Вручено премію Novomedia Awards 2015

Відеорепортаж з церемонії Novomedia Awards 2015

____________________________________________________________________

Лауреати премії Novomedia Awards 2014 (список)

Відеорепортаж з церемонії Novomedia Awards 2014

_____________________________________________________________________

Лауреати премії Novomedia Awards 2013 (список)

Лауреати премії Novomedia Awards урочисто отримали нагороди!

Відеорепортаж з церемонії Novomedia Awards 2013