У суботу, 3 листопада,в комплексі Nivki-hall пройшла церемонія Novоmedia Awards. Журналісти та редакції отримали нагороди за компетентне висвітлення тем віри, сімейної тематики та вічних християнських цінностей. Загалом статуетки отримали восьмеро лауреатів.

Сергій Нужненко отримав нагороду за серію фоторепортажів на сайті «Радіо Свобода» про святкування християнськими конфесіями 1030-річчя Хрещення Київської Русі — України. Нагороду вручавзаслужений журналіст України Василь Бирзул.

Журнал «Країна»та Ольга Юркова отримали нагороду за статтю «Я не святий. Я майже святий» про служіння безпритульним дітям; за обкладинку номера із зображенням головного героя статті пастора Геннадія. Вручив нагороду Народний артист України, провідний актор Національного академічного театру І.Франка Богдан Бенюк.

Телевізійна Служба Новин телеканалу 1+1 отримала нагороду за компетентне висвітлення парламентського молитовного сніданку та Свята подяки в Україні. Вручив нагороду римо-католицький священик, головний редактор порталу CREDO Микола Мишовський.

Журналістка Альона Котенко і оператор Георгій Воронов отримали нагороду за репортаж зі Свята подяки на Хрещатику в ефірі програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна»; за демонстрацію християнських практик євангельських церков.Вручив статуетку молодіжний пастор та громадський діяч Денис Дмитров вручив нагороду.

Ведучий програми «Діалоги з патріархом» Руслан Поліщук нагороджений за серію програм «Діалоги з патріархом» в ефірі 5 каналу; за глибину порушених питань і увагу до важливих аспектів християнського віровчення. Нагороду вручала багаторічній автор програми “Віра Надія Любов” НСТУ Лариса Побережник.

За написання і публікацію статей про пастора молодіжної церкви, який служить дітям з інвалідністю, а також про священника, який опікується екологією, нагороджена  журналістка Олена Семенюк. Вручив нагороду  президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук.

Журналіст Богдан Кутєпов нагороджений за створення документального фільму «Скоці: історія однієї родини» для «Громадського Телебачення»; за художню демонстрацію сімейних і християнських цінностей. Вручил нагороду співачка, учасниця телепроектів “Жіночий квартал”, “Танці з зірками” та “Голос країни” на 1+1 Марта Адамчук.

Інтернет-портал Цензор.нет та шеф-редактор видання Юрій Бутусов нагороджений за висвітлення Всеукраїнської ходи на захист прав сімей та дітей; за висвітлення святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі. Президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук вручив нагороду.

Нагадаємо, що з 2012 року Асоціація «Новомедіа» здійснює моніторинг засобів масової інформації на предмет компетентного висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей. Організація запрошує українські ЗМІ подавати свої матеріали для участі у відборі номінантів.

 

Проглянути фоторепортаж з церемонії Novomedia Awards 2018.