З 26 лютого по 1 березня в американському місті Нешвіль (штат Теннессі) тривала міжнародна конференція National Religious Broadcasters. Це – найбільший у світі релігійний медійний форум. Цього разу сюди з’їхалися близько двох тисяч людей – зі Сполучених Штатів та інших країн світу. 

Захід складається з трьох основних блоків. Вранці і ввечері проходять суперсесії на загальну аудиторію. Це виступи ключових спікерів (наприклад, творців фільму «Хроніки Нарнії»), власників компаній у сфері комунікації, громадських діячів, пасторів великих церков. Вдень – десятки паралельних семінарів, лекцій, презентацій. Крім того, три дні тривала масштабна виставка, де телерадіомовники, дилери професійного обладнання та суміжні організації презентували свою роботу та потужності.

nrb4_

nrb5

Окрім іншого – чимало заходів для корисного відпочинку: вечірні концерти, нагородження переможців творчих конкурсів у галузі телебачення, радіо та Інтернет, гумористичне шоу і ток-шоу. У перший день також відбувся міжнародний прийом для іноземних делегацій. 

nrb7

Голова Асоціації журналістів «Новомедіа» Руслан Кухарчук відвідав форум на запрошення президента NRB Франка Райта и віце-президента Рона Харіса. Вони познайомилися у Москві у вересні 2010-го року під час російської конференції журналістів. «NRB – місце для комунікації медійників зі всього світу. Асоціація «Новомедіа» регулярно проводить національні медіа-форуми в Україні з 2004-го року. Тому нам дуже цікаво і корисно тримати зв’язок з подібними організаціями у світі», – зазначив Руслан Кухарчук. 

nrb8

На фото: Голова “Новомедіа” Руслан Кухарчук і віце-президент NRB Рон Харіс.

Перебуваючі у Нешвілі, голова «Новомедіа» провів переговори з колегами з США, Канади, Росії, Казахстану і Фінляндії. Також поспілкувався з представниками української громади, відвідуючи штати Нью-Йорк, Кентуккі, Пенсільванію, Огайо і Теннессі. 

nrb1

nrb

nrb1

nrb10

nrb6

nrb9

nrb4

nrb11

nrb3

Захід вібдувався у найбільшому тутешньому готельному комплексі Gaylord Opryland.