Християнським церквам необхідно виходити на новий рівень розвитку, в тому числі і в медіавиробництві. Особливо важливою є робота прес-центрів, де дилетантський підхід до виконання завдань просто неприпустимий! З цією метою на Новомедіа Вікенді пройде спеціальний семінар, присвячений роботі прес-секретарів і медіацентрів в цілому.

g6uGKEoyd7E

Наші спікери, Юлія Коломоєць (експерт в області комунікацій, яка близько 15 років працювала у відповідних підрозділах великих бізнес-структур, як ДТЕК – енергетичний холдинг СКМ, де відповідала за комунікації зі співробітниками, а сьогодні керує Новим Християнським каналом) і Анастасія Рибак (член «Новомедіа», телеведуча, начальник управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради, прес-секретар міського голови) розкажуть, як займатися плануванням робочих графіків, організацією, побудовою співпраці із засобами масової інформації, формуванням репутації і позиціонуванням в суспільстві, також поділяться досвідом, як познайомити суспільство з церквою і системно інформувати про ті численні добрі справи, які щодня відбуваються.

Наші спікери роз’яснять завдання для розвитку потрібних професійних навичок, дадуть відповіді на питання і практичні поради. На цій сесії дізнаються, як працювати з кореспонденцією, забезпечувати участь в різних заходах. Виконуючи практичні завдання, учасники семінару набудуть навичок написання прес-релізів, створення інформаційних приводів для заходів за участю ЗМІ, навчаться писати просто про складне.

Приїжджайте на Новомедіа Вікенд 13-15 травня і піднімайте свій професійний рівень.

Реєстрація ТУТ

Прес-центр Асоціації “Новомедіа”