З 5 до 15 серпня президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук перебував у США з робочим візитом. Він взяв участь у Глобальному Лідерському Саміті у Чікаго на базі церкви Willow Creek (пастор – Біл Хайбелс). Близько 10 тисяч лідерів зі всього світу зібралися на два дні, щоб взяти участь у ключовій щорічній події.

Окрім цього голова української журналістської організації відвідав офіс потужної медіа-організації Christianity Today у місті Карол Стрим (штат Іллінойс). Американську організації у діалозі представляв редактор Марк Галлі (Mark Galli). Колеги розповіли одне одному про досвід інформаційного служіння, про специфіку роботи у своїх країнах і про стратегію подальшого розвитку.

rk_galli

Руслан Кухарчук запросив пана Галлі відвідати Україну і взяти участь у одному з основних щорічних заходів Асоціації «Новомедіа».

Асоціація журналістів «Новомедіа» – міжнародна громадська організація, заснована у 2004 році. Своєю місією вбачає побудову ефективного діалогу між церквами і світськими засобами масової інформації.

Christianity Today – глобальне інформаційне служіння, засноване у США у 1956 році Біллі Гремом. Нині це є однойменний журнал з накладом понад 100 тисяч екземплярів. А також – сайт і велика кількість інформаційних ресурсів для церков і християнських служінь. Christianity Today – одне з найавторитетніших джерел інформації зі світу євангельського християнства. 

christ_today