У вівторок, 12 травня, Асоціація «Новомедіа» організувала та провела онлайн-конференцію для служителів церков та відповідальних за медіа-сектор. Мета спілкування – допомога церквам, які опинились у режимі карантину та шукають нові методи для проведення служіння в дистанційному режимі.

На онлайн-зустріч зареєструвалися 132 людини, серед яких представники України, Латвії, Казахстану, Німеччини, Непалу та Росії. До ефіру долучились: пастори, лідери молодіжного служіння, медіа-служителі та керівники прославлення.

Спілкування відбувалось у режимі zoom-конференції, модератором виступав Руслан Кухарчук, президент Асоціації «Новомедіа». Ключовим спікером та викладачем був Олександр Ярмолатій, медіа-директор церкви The Promise Center в Каліфорнії (США). Олександр має 15-річний досвід в медіа-служінні, також працював на телебаченні та займався продюсуванням програм.

Навчання торкалося кількох тем. Доповідач акцентував увагу на різних зручних медіа-платформах для проведення служіння в онлайні. Також спікер порівнював у цьому контексті переваги та недоліки YouTube, Facebook, Instagram. Навів приклади комунікації з людьми через соціальні мережі та імейл-розсилку, сервіси для проведення малих груп онлайн (ZOOM, Zadarma, Uberconference). Також обговорювали способи та технічні рішення для онлайн-пожертвувань .

В кінці зустрічі Олександр Ярмолатій відповідав на поставлені запитання від учасників конференції. А також запропонував перевірені сервіси і корисні посилання для використання церквами.

На ютуб-каналі Асоціації «Новомедіа» опублікована повна відео-версія навчання. Подивіться і поділіться цим посиланням!