АСОЦІАЦІЯ ЖУРНАЛІСТІВ, ВИДАВЦІВ І МОВЦІВ “НОВОМЕДІА”

Всеукраїнська громадська організація “Асоціація журналістів, видавців і мовників християн “Новомедіа” (далі – Асоціація) створена, щоб об’єднати журналістів, видавців, мовників, різні ЗМІ для утвердження християнської етики у суспільстві, також для захисту прав та інтересів своїх членів. Серед інших завдань Асоціації:

Асоціація – ЗМІ, журналісти
  1. Всебічна допомога християнським журналістам і ЗМІ, об’єднання їхніх зусиль щодо розповсюдження і популяризації біблійного вчення, християнських цінностей тощо.
  2. Проведення навчальних семінарів, конференції, тренінгів, мітингів, суспільних акцій тощо.
  3. Створення ЗМІ, аудіовізуальної продукції, що проповідують євангельську звістку та біблійну істину.
  4. Надання методологічної і творчої допомоги християнським журналістам, ЗМІ, інформаційним відділам у церквах, громадським організаціям, закладам освіти.
  5. Захист прав і свобод, економічних та професійних інтересів християнських журналістів.
  6. Забезпечення християнських медіа-працівників та ЗМІ юридичною підтримкою.
  7. Підвищення професійного і духовного рівня християнських журналістів та ЗМІ з метою зміцнення їх авторитету у суспільстві і церкві.

Асоціація – церква

 1. Ініціювання через ЗМІ молитов і постів задля досягнення конкретної мети у духовному та суспільному житті країни.
 2. Надання методологічної і творчої допомоги церковним ЗМІ, інформаційним відділам у церквах тощо. Створення інформаційно-матеріальної бази, яка б давала церквам можливість оперативно створювати друковану, аудіовізуальну продукцію і нові ЗМІ.
 3. Проведення заходів щодо формування читацького і глядацького ринку християнських ЗМІ.  
Асоціація – державна влада
 1. Участь в обговоренні та розробці рішень органів державної влади, законодавчої бази країни з метою запобігання прийняттю аморальних та антихристиянських законів у сфері ЗМІ.
 2. Звершення спільних звернень до органів влади, суспільних організацій з метою запобігання негативним процесам та законодавчим ініціативам.
 3. Ведення діалогу з державними та суспільними організаціями, спілками, фондами, культурними та політичними діячами України та інших країн.

Асоціація – суспільство

 1. Просування біблійних цінностей у суспільство, демонстрація практичності біблійних принципів.
 2. Провокація зацікавленості до християнства, піднесення християнства і віри в Ісуса Христа, як єдиного шляху для спасіння людини і країни.
 3. Організація і проведення мітингів, демонстрацій та пікетувань з метою відстоювання біблійних принципів, інтересів християн, церков, християнських ЗМІ.
 4. Організація збору, аналіз та розповсюдження власного практичного досвіду.
 5. Проведення круглих столів, семінарів за участю відомих журналістів, політиків задля налагодження зв’язків з метою їх подальшого використання у статутних цілях Асоціації.
 6. Утворення осередків Асоціації на всій території України для поширення поставлених завдань.