Правління Асоціації

Керівництво Асоціації – це висококваліфіковані фахівці, які ретельно стежать за тим, щоб діяльність «Новомедіа»здійснювалася у відповідності з основною місією і поставленими завданнями.

Президент Асоціації “Новомедіа” – Кухарчук Руслан Володимировичpresident2

Журналіст, редактор, медіа-менеджер, громадський діяч. 

У журналістиці – з 2000-го року, журналіст і редактор рубрики в районній газеті           «Чорноморець» (Скадовськ, Херсонська область). З квітня 2003 року є головним редактором всеукраїнської газети «КАМІНЬ Наріжний».  У 2004 році виступає ініціатором створення Асоціації журналістів, видавців і мовців «Новомедіа», стає її президентом.

У різні періоди працює на українських телеканалах, в друкованих і електронних ЗМІ на посаді репортера, парламентського кореспондента, випускаючого редактора, ведучого, головного редактора (телеканали НТН, CBN-CIS, ТВі, СІТІ; газети «Столичні новини», «Діловий тиждень», сайт www.mignews.com.ua і інших).  Володіє декількома веб-сервером-ресурсами: інформаційний портал «Всі Новини» (www.vsenovosti.in.ua), сайт «НХМ – Новини Християнського Світу» (www.prochurch.info), журнал музичних блогів mblog (www.mblog.su).  Має журналістську, режисерську та богословську освіти.  

Автор книги «Десятка». Народився в Орджонікідзе, виріс в  Скадовську, проживає в Києві 

е-mail: news (собачка) novomedia.org
Твітер: http://twitter.com/ruslan_ua ЖЖ: http://ruslan-blog.livejournal.com
Блог на «Українській правді»: http://blogs.pravda.com.ua/authors/kukharchuk 

Члени Правління Асоціації “Новомедіа”

Velbovets2

Вельбовець Сергій Олександрович – (Торонто, Канада), президент християнської медіа-групи InVictory Media, розробник найбільшого християнського порталу російською мовою www.invictory.org та інших успішних Інтернет-проектів. Проводить семінари на тему: “Стратегія церкви в 21-му столітті” по всьому світу. Зі своєю дружиною Наталією є авторами книги “Як вдало вийти заміж і не помилитися”, а також ведучими телевізійних і радіо ток-шоу про секрети щасливого шлюбу.

 

 

 

krickaya3

 

Крицька Валентина Володимирівна – працювала радіоведучою на FM “Радіо-провінція”, ТрансСвітове Радіо, журналіст та телеведуча тв-програм “33 канал”, була прес-секретарем ХОО “Єдиний Центр”. Також була редактором інформаційно-аналітичного журналу «Погляд». Спеціалізується як юрист з медіа-права.

 

 

Kylukivska2

 

Куликівська Тетяна Леонідівна – працювала телеведучою програми “Вихідні по-українськи” на Першому Національному телеканалі, була менеджером мультімедійній студії CLARA STUDIO, а також працювала в Католицькому медіа-центрі. Проводить семінари з фандрайзингу (мистецтву пошуку фінансового забезпечення під конкретні проекти).

 

 

makarenko1

 

Макаренко Андрій Олександрович – тежурналіст, ведучий новин (ICTV, Новий канал, Інтер, ТВі, 5 канал) з багаторічним досвідом праці в ЗМІ. Навчає телемайстерності та журналістиці студентів журналістських факультетів, та є спикером на різних семінарах з медіа, проводить різні концертні програм.

 

 

 

Semenuk1

 

Семенюк Денис Павлович – керівник та адміністратор Інтернет-порталу PROBOGA.COM, власник хостингу компанії TutHost, голова інтернет-департаменту Асоціації “Новомедіа”, проводить лекції по створенню та адміністрірованню веб-сайтів, громадянської журналістиці, блогам. 

 

 

 

pinchyk1

 

Пінчук Тетяна Іванівна – незалежний журналіст, адміністратор Асоціації «Новомедіа», співавтор посібника для виховання дітей “Місія здійсненна”.

 

Адміністратор Асоціації “Новомедіа”
Пінчук Тетяна Іванівна