Постійно діюча конкурсна програма для студентів вищих навчальних закладів України

 

Організатори творчого конкурсу
ВГО «Асоціація журналістів «Новомедіа» спільно з вищими навчальними закладами.

Мета творчого конкурсу
Сприяння навчальному процесу студентів, надання можливостей для здобуття практичних навичок, розширення світогляду майбутнім спеціалістів у галузі ЗМІ.

Тема творчого конкурсу
«Життя і різноманіття християнських конфесій регіону»

Часові рамки
Творчий конкурс є постійно діючим. Кожний етап триває протягом навчального року – з вересня до червня. У серпні оголошуються переможці попереднього етапу.

Завдання творчого конкурсу та алгоритм реалізації

Створити журналістський твір (стаття, радіопрограма, телерепортаж), який розповідає про життя і діяльність різних християнських конфесій регіону (однієї чи кількох). Вітається жанрове різноманіття – твори інформаційних, аналітичних і художніх жанрів журналістики. Твори надсилати в офіс Асоціації «Новомедіа» разом з усіма контактами автора (місто, назва вишу, телефон, e-mail, посилання на блог та профіль у соціальних мережах тощо).

Більшість надісланих робіт відразу публікуються на офіційному сайті Асоціації «Новомедіа», а також у виданнях наших партнерів. Протягом липня і серпня кожного року правління Асоціації, а також залучені фахівці визначають і оголошують кращі роботи.

Переможці отримують спеціальну грамоту, а також право безкоштовного навчання на одному з чергових інтенсивних курсів від «Новомедіа». Кількість переможців залежить від загальної кількості учасників конкурсу протягом року. Студент, чия творча робота отримала найбільшу кількість схвальних відгуків членів конкурсної комісії, крім всього іншого отримує грошову премію у розмірі 1000 гривень.

Адреса для офіційного листування: Київ-150, 03150, а\c 424, Асоціація “Новомедіа”
Телефон : +38 044 223-6680, +38 050 783-26-33
E-mail : mail@novomedia.org (у темі листа обов’язково вказувати: «Конкурс»)
Офіційний сайт: www.novomedia.org
Телеканал: www.youtube.com/novomediatv
Твітер: www.twitter.com/novomedia
ВКонтакте: www.vkontakte.ru/club1574064