29 січня голова Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук був обраний до складу Громадської ради при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України. Рішення ухвалювалося рейтинговим голосуванням учасників установчої конференції. З 37 претенд ентів до складу ради пройшли 26 організацій. Це вже друга каденція «Новомедіа» в цьому представницькому органі.

7 лютого стартувала 7-а школа «Новий журналіст». В цьому році до нас приєдналися три нові викладача: Вікторія Покатіс (журналіст бізнес-порталу Delo.UA), Любомира Ремажевська (Екс-редактор відділу “Індустрія” у виданні Delo.UA), Ірина Ємець (ексголовний редактор журналу «Viva!»).

16 лютого відбувся профі-клуб «Новомедіа». Спікером був відомий SММ-менеджер Святослав Батов. Він провів актуальне навчання з базового просування у Facebook. Слухачі дізнались про основні секрети SMM. Святослав повідав, як просувати себе, бізнес та ідеї через названу соціальну мережу.

21-22 лютого відбулась стратегічна гра «Україна 2020». Руслан Кухарчук та Святослав Батов відповідали за медіа-сектор. Під час цієї гри учасникам було поставлено завдання – вивести країну з кризи, долаючи корупцію і конфлікт з сусідньою державою. Вони повинні були створювати підприємства, ЗМІ, вибирати між собою органи влади.

23 лютого голова Асоціації «Новомедіа» на запрошення кафедри журналістики відвідав Запорізький державний університет. На двогодинну лекцію зібралися студенти різних факультетів і курсів (не тільки медійних). Відзначимо, що раніше Кухарчук проводив лекції в цьому університеті  у 2012 і 2014 роках. Цього разу така ж сама актуальна тема, але для новачків – «Висвітлення релігійної тематики у світських ЗМІ».

1 березня – «Новомедіа» почала кампанію проти програм з екстрасенсами у ЗМІ. В офіс Асоціації надіслали багато заяв від громадян України і організацій в підтримку «Новомедіа», в тому числі і від голів церков. Кампанія проти засилля екстрасенсів у ЗМІ триває. Нагадаємо, канал СТБ подав до суду на «Новомедіа», де вимагав  спростувати заяву. Асоціація «Новомедіа» відмовилась виправдувати згубний вплив цих програм.

26-27 березня відбулась Всеукраїнська наукова-практична конференція “Сучасні виклики для соціально значущої медіадіяльності”. Юлія Солоха, координатор церемонії Novomedia Awards, розповідала, як журналістику зробити соціально відповідальною. Захід включав презентації близько 50 студентів та молодих вчених, а також круглий стіл з провідними експертами з різних соціальних питань. Конференція мала дослідити медіадіяльність, яка стосується соціальних проблем, та сприяння медіа у їх вирішенні. 

27-28 березня в Києві пройшов другий Навчальний фестиваль дитячої анімації. Всі аніматори, сценаристи, художники, моделери і дотичні до мультмедійного процесу спеціалісти зібралися разом, всього було до 50 учасників. Цього разу ще більше професійних спікерів. Серед них: Ірина Мельничук (маркетинг-директор дитячого телеканалу «Плюс Плюс»), Едуард Ахрамович (генеральний продюсер студії «Укранімафільм»), Володимир Ликов (творець анімаційної студії «Тунгуру»).

30 березня Денис Семенюк, голова Інтернет-департаменту «Новомедіа», провів клуб вебмайстрів. Зустріч була присвячена темам «Тренди 2015 року», «Сфери просування», «Веб-дизайн», а також «Що робити у кризу».

25 квітня відбувся восьмигодинний семінар «Текст. Як писати без мук». Учасники дізнались про універсальні секрети написання хорошого тексту, навчилися створювати текст для сайту і соцмереж, а також писати тексти про товари і послуги. Координатором і спікером була Зоя Нікітюк. Також спікером курсу були Руслан Кухарчук, президент «Новомедіа» і Володимир Багненко, засновник студії «Слово». 

30 квітня член правління Асоціації «Новомедіа» Олександр Джусупов увійшов  до складу громадської ради при Міністерстві Інформаціонної політики як представник «Новомедіа». 

1-3 травня в Обухові походив один з найважливіших заходів «Новомедіа» – Християнський Медіа Уікенд. Зібралось понад 70 колег. Серед них новомедійники і представники християнських медіапроектів з 17 міст України. Основна мета заходу – спілкуватися, навчатися, обмінюватися досвідом, молитися про ЗМІ і приємно відпочивати серед соснового лісу. У програмі Християнського Медіа Уікенду були семінари, дискусії, спілкування, святковий обід на вулиці, футбол в спортзалі, настільні ігри та фотосесії. 

2 травня в Обухові (Київська обл.) проходила чергова конференція міжнародної громадської організації «Асоціації «Новомедіа», під час якої відбулися вибори президента організації та членів правління. Відповідно до Статуту, голосування з цих питань здійснюється раз на п’ять років. Було запропоновано на посаду президента «Новомедіа» переобрати Руслана Кухарчука, який очолює організацію з 2004 року. До складу правління увійшли Святослав Батов, Сергій Вельбовець, Олександр Джусупов, Тетяна Куликівська, Зоя Никитюк, Денис Семенюк.

22-24 травня у Києві відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Ініціатор цього заходу, Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва, зустрічав юних журналістів з усіх регіонів України та багатьох країн світу. Журналісти-юнці отримали подарунки від “Новомедіа” на “Прес-весні”. 

25-26 травня близько сорока християнських медіаворкерів на кілька днів залишили свої виробництва і відклали всі свої справи, щоб прослухати курс «Телевиробництво і Медіаменеджмент» від досвідчених спікерів з США. Захід був організований Асоціацією «Новомедіа» спільно з MEDIAIliance International. Курс, який об’єднав в собі виробництво і управління, проходив у центрі Києва. Серед учасників: журналісти, режисери, редактори, продюсери, відеооператори та інші спеціалісти. Спікери – Стен Джетер, старший продюсер телеканалу CBN News, Марк Хентджес, титулований кінематографіст з більш ніж тридцятьма роками досвіду, Рон Харріс – президент організації MEDIAlliance International і Курт Мензел, провідний спеціаліст і консультант зі стажем більше 35 років з питань лідерства та управління.

1 червня вже традиційно провели літній пікнік з київською командою Асоціації «Новомедіа» біля Дніпра.

5 червня члени правління «Новомедіа» провели перше засідання в новому складі. Голова Асоціаціі Руслан Кухарчук привітав колег з обранням на керівні позиції і з наступаючим Днем журналіста. Після цього він нагадав основні цілі та завдання організації на 2015 рік і зачитав із Статуту права і обов’язки керівників органів.

6 червня, у День журналіста, члени Асоціації «Новомедіа» та студенти школи «Новий журналіст» відвідали мальовничі Легедзино і Буки. Подорожувати у професійне свято стало для туристів доброю традицією. Минулого року мандрівники відвідали місто Вінниця. Цього разу журналісти обрали подорож до села Легедзино і Букського каньйону. Ініціатором поїздки стала Зоя Нікітюк, координатор учбових програм «Новомедіа». 

15 червня відбувся профі-клуб з популярним теле- і радіоведучим Микитою Добриніним. Він розказав, як стати гарним ведучим. Також поділився історією про те, як отримав роботу на національних телеканалах. Профі-клуб уперше проходив у просторі «Циферблат». Учасники задавали гостю всілякі питання. Звичайно ж, всіх цікавило, як стати відомим ведучим.

22 червня пройшов ще один профі-клуб, на цей раз з Людмилою Сатишевою – головним режисером проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей» на телеканалі СТБ. Її візит був нічим іншим, як дивним збігом. Справа у тому, що Людмила дуже часто у відрядженнях. Їй рідко вдається відвідувати подібні заходи. Цей понеділок був єдиним вихідним між роз’їздами, а ще й у день народження режисера. Отже учасникам пощастило поспілкуватися у довільній формі з майстром живих історій.

25 червня відбувся тренінг з телевізійних новин для співробітників служби новин телеканалу «Надія», який проводили експерти «Новомедіа» Зоя Нікітюк і Руслан Кухарчук. Крім київської команди телеканалу приїхали і менеджери регіональних студій. На зустрічі було близько 20 осіб. Подібні тренінги для команди з метою підвищення кваліфікації плануються проводити кілька разів на рік.

26 червня міжнародний євангеліст Франклін Грем подякував Руслану Кухарчуку за допомогу в проведенні «Фестивалю надії» у Львові. Голова Асоціації «Новомедіа» очолював медіакомітет масштабного заходу на стадіоні «Арена Львів». В особистому листі президент Євангелістської Асоціації Біллі Грема побажав подальшого успіху у служінні. 

29 червня Асоціація представила оновлений бренд своєї головної осінньої події. Тепер ця подія має дещо іншу назву — Новомедіа Форум. Мета такого оновленого неймінга — спростити сприйняття бренду, зменшивши кількість слів. Але попри те, що слово «міжнародний» у назві тепер відсутнє, статус міжнародної ця подія продовжує зберігати і розвивати. Відповідно також зазнав змін і логотип Форуму. При цьому корпоративний бузковий колір залишився ключовим у всій візуальній стилістиці бренду.

31 серпня пройшов профі-клуб «Новомедіа» в атмосферному клубі «Наш формат». В гості до новомедійників завітав керівник веб-розробок 1+1 media – Павло Педенко. Модерував зустріч голова інтернет-департаменту «Новомедіа» Денис Семенюк. Почали зі знайомства, перейшли до останніх новин медійного світу, про які розповів Денис. А після Павло розповідав про проект Future Media Lab. Це платформа для розвитку нових медіапродуктів, в рамках якої 1+1 медіа допомагає реалізовувати нові ідеї фахівців. Йшлося про віртуальну реальність Big data, Second screen, Synhrinized Expirience та інші.

18 вересня стартувала восьма школа «Новий журналіст». Вперше більшість студентів  – чоловіки. Ці студенти трохи старшого віку, мають основну професію, життєвий досвід. У групі, крім журналістів,  є медики, юристи, філологи та менеджери.

З 12 до 21 жовтня відбулася низка заходів за участю Руслана Кухарчука у США з метою налагодження міжнародних зв’язків. У Нью-Йорку відбулась конференція організації Global Media Project. Там зібралися колеги з 30 країн. Президент «Новомедіа» Руслан Кухарчук представляв там Асоціацію «Новомедіа». До того Кухарчук давав інтерв’ю в ефірах на двох радіостанціях в Портленді: Slavik Family і Радіо 7. 

19 жовтня Святослав Батов, член правління, представляв Асоціацію «Новомедіа» при обранні члена наглядової ради при Національній Суспільній Телерадіокомпанії України. У результаті голосування членом наглядової ради НСТУ у сфері журналістики стала Тетяна Лебедєва.

19 жовтня відбувся профі-клуб за участю журналістки-міжнародниці Аліни Мосендз. У простій та невимушеній атмосфері вона ділилася знаннями та досвідом, що здобула за роки своєї журналістики. Після навчання у Могилянській академії, яку вважає найкращим закладом, де вона отримала хорошу базу знань та різноманітні практичні навички, працювала у різних ЗМІ. На сьогодні працює кореспондентом в інформаційному агентстві УНН, а також спеціалізується на міжнародних новинах.

5-7 листопада пройшла головна подія Асоціації – Новомедіа Форум. Кращі медійники України говорили про журналістику в умовах гібридної війни, вічні цінності в роботі і ролі ЗМІ у позитивних змінах всередині країни. Майже 400 учасників, понад 50 спікерів, нетворкінг, гострі дебати, майстер-класи та нагородження кращих представників медіаспівтовариства – така коротка характеристика Новомедіа Форуму 2015. 

6 листопада – у рамках Новомедіа Форума відбувся  фінал конкурсу відеоробіт «Бери участь у змінах». Учасниками були учні дитячого телевізійного агентства «33 телеканал» з м. Хмельницька. Компетентне журі обрало переможців, нагородили всіх. Також бонусом став майстер-клас від Костянтина Мельника, режисера, кліпмейкера, засновника студії «Кипяток продакшн».

7 листопада в готельному комплексі «Турист» пройшла церемонія нагородження Novomedia Awards 2015. Урочистий захід відбувся у рамках міжнародного Новомедіа Форуму. Диплом та статуетку «Вічні цінності у мас-медіа» отримали вісім кращих редакцій та журналістів.

21 листопада команда з підготовки Новомедіа Форуму провела разом афтепаті. Зустріч відбувалась за запрошенням голови оргкомітету. 

30 листопада пройшов профі-клуб з Мариною Борисполець, кореспондентом програми «Свідок» на НТН. Розглядали питання, як молода журналістка справляється з гострою тематикою сюжетів, стресами, пов’язаними з важкими ситуаціями в життях людей? Яка роль журналіста? Чи можливо впливати на суспільство і змінювати процеси, або ж достатньо тільки інформувати громадськість та абстрагуватися? Медійниця розповідала приклади зі своєї професійної діяльності, про те як журналіст може допомагати своїм героям, що потрапили у складні життєві ситуації, не залишаючи байдужими правоохоронні органи. 

У листопаді – унікальний підручник «Новий журналіст» від «Новомедіа» оновили. У нього додано кілька нових розділів. Також автори додали більш прикладів і корисної інформації у свої глави. Посібник повністю підготували до друку. Наклад вийде з типографії у 2016 році.

6 грудня за ініціативою «Новомедіа» в церквах країни відбулась Національна молитва про ЗМІ. Молилися про те, щоб християнські цінності стали базовими у роботі журналістів і медійників, особливо під час інформаційної війні, лише у такому випадку ЗМІ стають безпечними.

Всього було за рік:

Ділових зустрічей команди – 14

Неформальних – 3

Профі-клубів – 9

Нових членів долучилося – 29