В понеділок, 17 травня, президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук відвідав Національний університет «Острозька академія». Він вручав Сертифікати і Свідоцтва студентам, які пройшли відповідну навчальну програму з релігійної журналістики. Документи отримали 48 студентів з різних факультетів і курсів. Всі вони – прослухали курс і успішно виконали практичне завдання: написали тексти різних журналістських жанрів або зняли відеосюжет. Перед тим, як вручити Сертифікати і Свідоцтва, Кухарчук зробив узагальнюючий аналіз робіт, а також зачитав уривки з кращих.

Після вручення студентам заслужених документів слово взяв Василь Жуковський, професор і декан гуманітарного факультету. Будучи ініціатором проведення журналістської сертифікатної програми в Академії, він попросив студентів взяти на себе відповідальність регулярно висвітлювати та аналізувати у медіа події, що відбуваються в їхній альма-матер.

Нагадаємо, спецкурс з релігійної журналістики в «Острозькій академії» Руслан Кухарчук провів у лютому. Серед тем лекцій – такі: «Особливості діяльності релігійного журналіста», «Актуальні теми сьогодення у ЗМІ», «Методика і особливості підготовки статей різних жанрів» та інші. За підсумком проходження спецкурсу студенти готували свої роботи і надсилали до офісу «Новомедіа» для оцінювання.

ostrog_sertif3

ostrog_sertif4

ostrog_sertif2

ostrog_sertif1

ostrog_sertif

Прес-центр “Новомедіа”.