У неділю, 9 листопада, в готельному комплексі “Турист” відбулася церемонія нагородження Novomedia Awards. Урочистий захід тривав у рамках Міжнародного Форуму «Новомедіа». Диплом та статуетку «Вічні цінності у мас-медіа» отримали семеро кращих редакцій і журналістів.

Fil

Журналіст програми «Абзац» на Новому каналі Пилип Лук’яненко на сцені під час церемонії вручення отримав нагороду у номінації «Відповідальна журналістика» за об’єктивне висвітлення теми віри, діяльності церковних служителів в зоні бойових дій та популяризацію християнських цінностей у сюжеті «Какое оружие везут священники на фронт и почему возрващаются почти голые и босые?». Нагороду вручив В’ячеслав Рибіков – бронзовий призер Нової хвилі 2014 р.  

Sochalko

Журналіст програми «Вікна-Новини» телеканалу СТБ Борис Сочалко отримав нагороду у номінації «Відповідальна журналістика» за об’єктивне висвітлення діяльності пастора церкви у справі порятунку людей в умовах війни у сюжеті «Слово пастора». Нагороду вручив президент Асоціації журналістів, видавців та мовців Руслан Кухарчук.

Stosuetsya kojnogo

Редакція проекту «Стосується кожного» телеканалу «Інтер» в особі шеф-редактора Наталії Дерев’янко та заступника шеф-редактора Ірини Сарган отримали нагороду у номінації «Відповідальна журналістика» за компетентне висвітлення тем віри, релігійного життя, а також християнських та моральних цінностей у тематичному випуску «Чудеса исцеления». Нагороду вручив Григорій Комендант – президент Українського Біблійного Товариства.

Inter_

Телеканал «Інтер» в особі Жани Тихонової, ведучої програми «Жди меня», отримав номінацію «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за регулярне висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних та сімейних цінностей у серії телепрограм. Нагороду вручив президент Асоціації журналістів, видавців та мовців Руслан Кухарчук.

Gumenyuk

Журналіст Громадського телебачення Наталія Гуменюк отримала відзнаку у номінації «Відповідальна журналістика» за компетентне висвітлення теми віри, релігійного життя, а також християнських і моральних цінностей в інтерв’ю «Монолог з Донбасу. Священик, який визволяє затриманих бойовиками «ДНР». Нагороду вручив професор, директор Інституту журналістики Київського Національного Університету ім. Т. Г. Шевченка, ведучий Національного радіо Володмир Різун.

Fionik

Редактор відділу «Велика тема» журналу «Фокус» Дмитро Фіонік у номінації «Відповідальна журналістика» за всебічне висвітлення діяльності християн у скрутні часи в Слов’янську у статті «Восхождение. Кто убил четырёх христиан в осаждённом Славянске». Нагороду вручив президент Асоціації журналістів, видавців та мовців Руслан Кухарчук.

Редакція журналу «Единственная» у номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за регулярне висвітлення тем віри та популяризацію християнських, моральних і сімейних цінностей у серії статей. Нагороду передали  в редакцію, оскільки ніхто з представників не прийшов на вручення.