У суботу, 7 листопада, в готельному комплексі «Турист» пройшла церемонія нагородження Novomedia Awards 2015. Урочистий захід відбувся у рамках міжнародного Новомедіа Форуму. Диплом та статуетку «Вічні цінності у мас-медіа» отримали вісім кращих редакцій та журналістів.

_DSC0489

Редакція програми «Ранок» на телеканалі Інтер в особі Ольги Марикуци отримала нагороду в номінації «Систематичне висвітлення вічних цінностей» за серію сюжетів у рубриці «Віра» до Великодня. Нагороду вручив президент Асоціації «Еммануїл» Стів Вебер

Журналістка програми «Вікна» на телеканалі СТБ Ольга Волинська була нагороджена в номінації «Відповідальна журналістика» за сюжет про військового капелана «Кіборги-капелани: “без них ми б не вижили”». Нагороду делегованому представнику від редакції Ірині Заславець вручив Микола Якубович, заступник голови Всеукраїнської громадської спілки «Слава Україні», начальник штабу вишкільного центру ЗСУ ім. П. Сагайдачного «Південь».

_DSC0530

Журналістка видання PINK Анастасія Касьян отримала нагороду в номінації «Відповідальна журналістика» за матеріал «Как это: узнать о раке и беременности одновременно». Нагороду вручив відомий український співак та композитор Павло Табаков

Редакцію газети «Сумщина» в особі журналістки Ірини Вертикової нагородили в номінації «За систематичне висвітлення вічних цінностей» за регулярну публікацію матеріалів на теми віри та духовності. Нагороду вручив директор «Національних інформаційних систем» Олександр Пилипець.

_DSC0609

Журнал «Новое время страны» в особі журналістки Катерини Шаповал отримав нагороду в номінації «Відповідальна журналістика» за обкладинку й тему номеру «Моральные авторитеты нации». Нагороду вручила відома українська співачка Марія Бурмака

_DSC0655

Редактор газети «Сегодня» Анастасія Білоусова була нагороджена в номінації «Відповідальна журналістика» за матеріал «Как мужчина должен любить, чтобы женщина ему покорилась». Нагороду вручив продюсер Асоціації «Еммануїл» Леонід Братанчук

_DSC0708

Автору та ведучому програми «Донбас UA» на Національному радіо Дмитру Хоркіну дісталась нагорода в номінації «Відповідальна журналістика» за випуск «Релігійна свобода у зоні АТО: переслідування проросійськими бойовиками усіх “іновірців”». Нагороду вручила співачка, «Відкриття року» за версією щорічного музичного фестивалю «Шлягер года» Олена Дарк. 

Авторів та ведучих програми «Вне контекста» на «Радио Вести» Олексія Зараховича та Костянтина Дорошенка нагородили в номінації «Відповідальна журналістика» за випуск «Дар прощения». Нагороду вручив президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук.

_DSC0780

Протягом року члени Моніторингової комісії міжнародної громадської організації «Асоціація журналістів, видавців та мовців «Новомедіа» здійснюють моніторинг засобів масової інформації на предмет компетентного висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей. Асоціація «Новомедіа» запрошує українські ЗМІ подавати свої матеріали для участі в такому моніторингу. 

_DSC0740

Детальний репортаж із церемонії нагородження можна поддивитись ТУТ.

Прес-центр Асоціації “Новомедіа”