Асоціація “Новомедіа” оголошує відкритим збір заявок журналістських матеріалів поточного року для щорічної церемонії Novomedia Awards 2020. Організація проводить моніторинг засобів масової інформації на предмет компетентного висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей. Списки лауреатів формуватимуться до 5 жовтня. 

Представники Асоціації «Новомедіа» здійснюють моніторинг телеканалів, радіо, газет та журналів, інтернет-видань з метою виявлення медіаматеріалів, які сприяють популяризації вічних цінностей у мас-медіа.

6 листопада цього року під час проведення «Новомедіа Форуму» Асоціація на урочистій церемонії нагородження Novomedia Awards відзначатиме журналістів та редакції ЗМІ у номінаціях:

«Систематичне висвітлення вічних цінностей» (вручається власникам ЗМІ, редакціям, головним редакторам та авторам медіаматеріалів за системну роботу у висвітленні питань віри, релігійного життя, а також християнських, моральних і сімейних цінностей).

«Відповідальна журналістика» (вручається журналістам за разові медіаматеріали, у яких компетентно висвітлюється тема віри, релігійного життя, а також християнські, моральні і сімейні цінності).

Детальніше дізнатися про конкурс можна за посиланням http://novomedia.ua/awards

Асоціація просить повідомляти про наявність відповідних тематичних медіаматеріалів (публікацій, відео, аудіо), надіславши посилання на електронну скриньку: awards@novomedia.org або за поштовою адресою: а/с 424, Київ, Україна, 03150, Асоціація «Новомедіа» не пізніше 5 жовтня 2020 року.