7 березня 2017 року Київському міжнародному університеті Руслан Кухарчук, президент Асоціації “Новомедіа” провів майстер-клас на тему «Інтернет-Журналістика». Студенти 1, 2 курсів Інституту Журналістики отримали можливість поговорити про інтернет-ресурси, відокремили журналістику від блогинга.

Аргументуючи вибір тематики для лекції, Руслан Кухарчук наголосив, що Інтернет-ресурс – це найдоступніший для початківця спосіб публікувати власні матеріали та зарекомендувати себе на медіа-ринку як фахівця. На прикладі особисто реалізованих проектів гість розповів студентам про специфіку роботи в Інтернет-журналістиці та про те, з чого варто починати молодому редактору-журналісту в реалізації власної концепції побудови сайту.

kuharchuk_2

На лекції, запрошений гість визначив, що основні переваги та особливості інтернет-журналістики – це оперативність, дешевизна виробництва та оцінка ефективності. Також спікер рекомендував моніторити та аналізувати діяльність різних інтернет-видань, адже це є важливим інструментом у навчанні.

Лекція не залишила байдужими студентів-журналістів, які охоче ставили питання спікеру. На завершення свого виступу Руслан побажав успіхів майбутнім журналістам і зазначив: “Дуже часто наполегливі люди є більш успішними, аніж творчі і талановиті. Якщо ви талановиті , але  непрацьовиті, тоді ви в зоні ризику, бо можете покладати великі надії лише на талант”.   

kuharchuk_1  

Нагадаємо, що це вже далеко не перший візит Руслана Кухарчука з лекціями і майстер-класами до Київського міжнародного університету. Зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері, студенти отримали відповіді на всі свої запитання. На прощання сфотографувалися разом.

kuharchuk_3

Прес-центр “Новомедіа”