Програмі «Ранок Надії» на телеканалі “Надія” – рік. Уперше вийшла вона 1 жовтня 2009-го на телеканалі. Про це також йдеться у журналі “Телерадиокурьер”. Адвентистський телеканал “Надія” транслюють також телеканали CNL-Україна й ТВА-Чернівці. Готує цей невеликий, півгодинний, але щоденний телепродукт понад 30-ть київських і регіональних (у Львові, Вінниці й Миколаєві) фахівців.

Нині казати про посткомуністичні (постатеїстичні) суспільство, ідеологію й спосіб мислення вже не модно та й не доцільно. Адже людську свідомість на евро-азійських теренах давно заполонили національна чи імперська пропаганда, християнство різних напрямків, іслам, побутові цінності й навіть фен-шуй. Телебачення ж і життя стрімко змінили електронні й комп’ютерні технології, що роблять прозорішими не тільки Землю, суспільство, а й саму людину. І тут постає оте «відвічне» запитання: що таке християнство? Спокута й каяття, відлюдництво й монастирська тиша чи богослужіння й обряди-звичаї? Автори й учасники «Ранку Надії» вважають, що це, передусім, намагання побачити самих себе й довколишній світ, усю цивілізацію й її історію у світлі Біблії, тобто «очима Бога». Це дуже відповідально й навіть, сказати відверто, страшно, проте почесно. Зрештою до цього людину закликає Сам Господь через численні пророцтва, сповнені притч і символів. Тому програма «Ранок Надії» є, без перебільшення, піонером у світовому медіа-просторі.

Незважаючи на сучасні тенденції на українському медіапросторі, телеканал “Надія” пропонує своїм глядачам позитивний медіапродукт для всієї родини.

Наприкінці 1990-х рр. міжнародна християнська телемережа Hope Channel розпочала підготовку до створення телеканалу в Україні.  В січні 2009 року у Києві була відкрита перша телестудія. Зараз в Україні вже працюють 4 регіональні медіацентри. Разом із центральною студією у Києві вони створюють власні, оригінальні телепрограми. На сьогодні телеканал пропонує до 15 регулярних програм, серед яких духовно-просвітницькі, дитячі, молодіжні, соціальні та музичні. Їх можна дивитися як через супутник, на регіональних та місцевих телеканалах, так і на сайті www.hopechannel.info. В найближчих планах — зйомки дитячих та медично-просвітницьких програм.

Бажання команди телеканалу — дарувати людям Надію, змінювати життя на краще, звертати увагу глядачів на те прекрасне, що є в житті кожного.

Ось, що кажуть самі працівники телеканалу:

Вячеслав Дем’ян, директор телеканалу «Надія»

Історія телеканалу «Надія» розпочалася 2-а роки тому. Проте цей короткий шлях був дуже інтенсивним, сповненим подій, які ознаменували стрімкий розвиток. Однією з таких подій стало започаткування щоденної вранішньої програми «Ранок Надії». Для молодої команди, що постійно зростає кількісно і професійно, – це був справжній виклик. Утім саме такі інтенсивні, довготривалі проекти дали змогу за дуже стислі терміни сформувати потужну структуру, яка нині злагоджено працює й розвивається. Основним джерелом натхнення для всієї команди є наше особисте переконання в тому, що Надія, яка наповнює наші серця, здатна змінити цей світ на ліпший.

Світлана Салюк, адміністратор програми

За цілий рік роботи над проектом «Ранок Надії» нам доводилось вирішувати безліч технічних та творчих питань. Сценаристи, які залишаються поза кадром, відображають в сценаріях своє бачення проблем сьогодення та власні переживання. Під час зйомок у павільйоні панує доброзичлива атмосфера. Кожен ведучий програми відзначається своєю особливістю, що робить співпрацю з ними досить цікавою та різноплановою. Всі програми супроводжуються графічним оформленням, що є результатом творчих пошуків та неабияких зусиль. Невід’ємною  частиною підготовки програми є зйомка та монтаж інтерв’ю нашими регіональними медіацентрами. Відповідальність та оперативна взаємодія кожного члена команди є запорукою успіху телепроекту «Ранок Надії». Дружній колектив телеканалу здійснює цей щоденний марафон для тих, хто прагне розпочати свій день з Богом.
 
Даниїл Ребанд, директор телеканалу «Надежда»

Ровно год назад родилась утренняя получасовая программа, с несколько необычным названием – «Ранок Надії». Духовно-просветительская направленность передач с каждым днем приобретала все больше зрителей. Умело сочетая исторический обзор событий дня давно минувших лет с интервью на улицах города, ведущие приглашают нас начать каждый новый день не в суетливой спешке, а в размышлении о вечных, духовных истинах. В основе каждой передачи – библейский текст, о смысле которого и ведется беседа с гостем в студии. Именно эти короткие утренние беседы помогают нам, зрителям, почувствовать, что в стремительном, порой хаотичном ритме современной жизни, как на оживленной улице, есть «островок безопасности». За год творческая группа и, особенно, ведущие достигли хорошего профессионального уровня. Но главное – программа, действительно, приносит в наши жилища атмосферу мира и надежды. Поздравляя именинницу, пожелаем всей команде успехов в творчестве и, конечно же, продолжать каждый день дарить людям «надежду, которая никогда не умирает».

Василь Забродський, президент телекомпанії «ТВА» (м. Чернівці)

ТВА транслює «Ранок Надії» вже півроку. Оці півгодини вранці дають глядачеві позитивний заряд на день. А рубрика «Історичний календар» в постатеїстичному суспільстві, в умовах духовної кризи формує інше мислення й налаштовує на оптимізм. Окрім того, наш канал зорієтований на урбаністичні тенденції, а отже — міське населення. З нагоди річниці вітаю творчий колектив програми «Ранок Надії» й нашого партнера телеканал «Надія»! Бажаю всій команді духовної наснаги й завжди тільки якісного продукту!

Менеджер по проектам телеканалу “CNL-Україна”

После открытия телеканал CNL-Украина столкнулся с дефицитом духовно-просветительских программ на украинском языке. К сожалению, на Украине сегодня не так много производителей интересного христианского медиапродукта на украинском языке. С февраля 2010 года мы начали сотрудничество с телеканалом «Надія», ежедневно транслируя утреннюю программу «Ранок Надії». Нам известно, сколько труда и сил необходимо, чтобы обеспечить ежедневный выпуск программы. Это постоянный поиск интересной информации, десятки сценариев в месяц, интенсивный график съемок. Поэтому мы были приятно удивлены, что сравнительно молодой телеканал в Украине взялся за такой ответственный проект. Судя по обратной связи со зрителями, предусмотренной программой, последняя нашла свою аудиторию. Хочется пожелать всему творческому коллективу дальнейшего развития и успехов!

tv_nadia5

tv_nadia4

tv_nadia1

tv_nadia2