26 і 27 квітня у Маріуполі тривав Християнський Собор. Це – дводенний майданчик для священнослужителів і лідерів церков різних конфесій. Мета заходу – сформувати стратегію служіння громаді і місту у період потрясінь.

1

Відомо, що Маріуполь знаходиться майже на лінії фронту – у зоні прямого озброєного конфлікту між українською армією і проросійськими повстанцями. Це зумовлює специфічні особливості роботи у цьому регіоні. Список спікерів і дискусійних тем Собору було згруповано так: церковне служіння, громадська діяльність, політика і управління, соціальне підприємництво, сімейна політика і професійна комунікація.

3

По темі взаємодії з місцевими засобами масової інформації доповідав Руслан Кухарчук, голова Асоціації журналістів «Новомедіа». Він розкрив загальні правила і принципи внутрішньої і зовнішньої комунікації. Розповів про функціонування прес-центру церкви і релігійної організації. Окремо поспілкувався з групою учасників, які виявили особливу зацікавленість у професійній роботі в медиагалузі.

4

Журналіст з Києва з групою капеланів також відвідав позиції українських воїнів біля Широкиного. Поспілкувалися з солдатами і офіцерами, які стоять на передовій. За результатами цієї поїздки підготовлені медіаматеріали. 

2

Прес-центр Асоціації “Новомедіа”